Elektroinštalatér - elektromontér-servisný technik

KOMPLET s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
po dohode
1 900 EUR/mesiac13. a 14. plat, príplatky za držanie pracovnej pohotovosti v noci a cez víkendy. V prípade SZČO mzda od 1900 €

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Oprava, údržba, rekonštrukcie elektroinštalácií v obytných domoch, alebo priemyselných objektov. Montáž novej elektroinštalácie v obytných domoch. Oprava a montáž zvončekových systémov, DEK systémov a kamerových systémov.

gastro-lístky
podnikové akcie
možnosť rastu
firemné auto

Nakoľko sa jedná aj o výkon NON-STOP havarijnej služby je potrebné aby uchádzači bývali v Bratislave resp. v blízkom okolí

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektroinštalatér, elektromontér, 508/2009 min §22

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

požadovaná vyhláška 508/2009 minimálne §22

Naša spoločnosť sa zaoberá opravou, údržbou a obnovou bytových domov v oblastiach elektrika, voda, plyn, kúrenie a kanalizácia. Vykonávame aj NON-STOP havarijnú službu v uvedených profesiách. Na trhu sme už viac ako 25 rokov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1419253  Dátum zverejnenia: 7.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac