Elektroinštalatér - elektromontér-servisný technik

KOMPLET s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
po dohode
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
na TPP minimálna sadzba 4,- € / hod, + príplatky za úkolovú prácu, + príplatky za pohotovosť za výkon havarijnej služby vo výške 18,- € / noc, 100,- € / víkend, pre živnostníkov minimálna mzda od 6,- € / hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Oprava, údržba, rekonštrukcie elektroinštalácií v obytných domoch, alebo priemyselných objektov. Montáž novej elektroinštalácie v obytných domoch. Oprava a montáž zvončekových systémov, DEK systémov a kamerových systémov.
Nakoľko vykonávane NON-STOP havarijnú službu je možné zamestnať iba pracovníkov s bydliskom v Bratislave, ubytovanie neposkytujeme.

gastrolístky
podnikové akcie
možnosť rastu

Nakoľko sa jedná aj o výkon NON-STOP havarijnej služby je potrebné aby uchádzači bývali v Bratislave resp. v blízkom okolý

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

26.6.2018 (ostáva ešte 6 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektroinštalatér, elektromontér, 508/2009 min §22

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

požadovaná vyhláška 508/2009 minimálne §22

Naša spoločnosť sa zaoberá opravou, údržbou a obnovou bytového fondu v oblastiach elektrika, voda plyn, kúrenie a kanalizácia. Vykonávame aj NON-STOP havarijnú službu v uvedených profesiách.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Trebišovská 3
821 02 Bratislava

Kontakt

ID: 1419253   Dátum zverejnenia: 12.6.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   na TPP minimálna sadzba 4,- € / hod, + príplatky za úkolovú prácu, + príplatky za pohotovosť za výkon havarijnej služby vo výške 18,- € / noc, 100,- € / víkend, pre živnostníkov minimálna mzda od 6,- € / hod.