Manažér kvality

KOMPAVA spol. s r. o.

Miesto práce
Piešťanská 1202, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
1 300 - 1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Na naše Oddelenie kvality hľadáme zodpovedného kolegu, ktorý vie pracovať samostatne i v tíme. Ak ste manažérsky typ, máte radi legislatívu, normy, tvorbu dokumentácií, viete na seba zobrať zodpovednosť a podľa toho riadiť ostatných kolegov, hľadáme práve vás.

Medzi základné činnosti, ktoré treba u nás na pozícii Manažér kvality vykonávať, patria:

• Zabezpečiť dodržiavanie systému HACCP v celej spoločnosti
• Vypracovávať a aktualizovať dokumentáciu spojenú so systémom HACCP
• Dohliadať na dodržiavanie hygienického a sanitačného režimu výroby
• Vypracovávanie, aktualizácia a dodržiavanie stanovených procesov potrebných pre
systém manažérstva kvality
• Oboznamovanie vedenie spoločnosti s výkonnosťou systému manažérstva kvality
• Systematické organizovanie práce Oddelenia kvality, ktoré má hlavne na
zodpovednosť bezpečnosť našich produktov po stránke kvalitatívnej, bezpečnej i
legislatívnej
Kontrola dodržiavania systému FSSC 22000

Budete sa venovať týmto aktivitám:

- aktualizácia systému FSSC 22000 ver. 5.1, HACCP, SVP (vypracovanie nových
dokumentov, aktualizácia súčasných, eliminácia nevhodných)
- nastavovanie a optimalizácia procesov kvality
- príprava podkladov k auditom, zastupovanie firmy pri ich vykonávaní (interné audity,
zákaznícke audity, certifikačné audity a audity systémových procesov)
- kvalitatívne riadenie výrobného oddelenia, vyhodnocovanie spôsobilosti procesov,
reportovanie výsledkov
- kontrola a vyhodnocovanie účinnosti nápravných a preventívnych opatrení, analýza
príčin nezhôd
- aktualizácia kritérií pri kontrole kvality výrobkov, výrobných postupov...
- riešenie zákazníckych a dodávateľských reklamácií, komunikácia so zákazníkmi a
dodávateľmi, navrhovanie opatrení
- zaškoľovanie pracovníkov do systému FSSC systému
- registrácia a schvaľovanie produktov na ÚVZ, Veterinárnom úrade
- sledovanie legislatívnych zmien a ich uplatňovanie a zavádzanie do firemných
produktov i noriem (kontrola textov, web stránky, etikiet)

- práca v stabilnej spoločnosti, ktorá je už viac ako 20 rokov na trhu
- motivujúce finančné ohodnotenie
- moderné pracovné prostredie
- firemný telefón
- benefity v zmysle nákupu produktov spoločnosti za zamestnanecké ceny
- dynamická a variabilná práca v mladom a energetickom kolektíve
- možnosť využívania elektro fitnes E-Fit a masážneho lôžka na pracovisku
- športové a kultúrne akcie usporadúvané spoločnosťou
- podpora ďalšieho vzdelávania v oblasti výživy a športu, semináre, školenia.

Ako bonus:
- bonus pri životnej udalosti (svadba, narodenie dieťaťa)
- bonus pri odporučení zamestnanca
- parkovacie miesto v areáli firmy
- odborné vzdelávanie
- komplexný vzdelávací a zaškoľovací program
- nadštandardné zdravotné diagnostiky
- nápoje na pracovisku
- firemné darčeky, akcie a večierky

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, zašlite nám, prosím, Váš životopis spolu s MOTIVAČNÝM LISTOM a súhlasom so spracovaním osobných údajov na e-mailovú adresu [email protected].
Oznamujeme, že bez zaslania motivačného listu životopisy neakceptujeme.
Ponuka platí pre uchádzačov z Nového Mesta nad Váhom a okolia, preferujeme prácu priamo z kancelárie, nie home office alebo externú spoluprácu.
Kontaktovať budeme uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požadované kritéria.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

20.5.2024 (ostáva ešte 9 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

potravinárstvo, farmácia, výživa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
FSSC 22000 - Pokročilý
GDPR - Mierne pokročilý
Komunikačné zručnosti - Pokročilý
Technické myslenie - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Predpoklady a prax:
- uprednostňujeme uchádzačov, ktorí majú min. prax 2-3 roky
v odbore
- precíznosť v písaní dokumentov, systematickosť práce
- ovládanie FSSC 22 000 systému a HACCP dokumentácie,
GDPR
- manažérsky prístup k práci i kolegom, všímavosť okolia
- ovládanie Microsoft Office
- zodpovedný a samostatný prístup k pracovným
povinnostiam
- organizačné a vyjednávacie schopnosti, diplomatické
správanie

Ďalšie požiadavky:
* schopnosť prijímať a flexibilne reagovať na zmeny trhu
* komunikačné zručnosti, logické a analytické myslenie

Sme slovenská spoločnosť, ktorá je na trhu už viac ako 22 rokov. Zaoberáme sa vlastným vývojom, výrobou a distribúciou výživových doplnkov. Produkty vyrábame priamo v Novom Meste nad Váhom a distribuujeme po celom Slovensku, Čechách, Poľsku ale i v rámci Európy. Okrem výživových doplnkov sa venujeme aj diagnostike (či už zdravotnej alebo športovej), ktorú navštevujú ľudia z celého Slovenska. Úzko spolupracujeme s lekárňami, športovými klubmi, vrcholovými športovcami i lekármi. Ak by ste mali záujem, viac informácií o našej spoločnosti nájdete na: www.kompava.sk, www.kompava-metflex.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Romana Ušiaková
Tel.: +421327740011
E-mail: poslať životopis
ID: 4713578  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac