Prevádzkový manager

KOMPAVA spol. s r. o.

Miesto práce
Piešťanská, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
1.3.2023
1 250 - 1 500 EUR/mesiac• 13.-ty plat a mimoriadne odmeny • bonus pri životnej udalosti (svadba, narodenie dieťaťa) • bonus pri odporučení zamestnanca

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ČO BUDETE U NÁS ROBIŤ?

• organizácia a vedenie sekretariátu – plánovanie, koordinácia a organizácia stretnutí, vybavovanie firemnej korešpondencie, starostlivosť o návštevy
• manažovanie chodu spoločnosti, zabezpečenie administratívnej agendy
• interná a externá komunikácia
• zabezpečovanie kompletnej agendy zahraničných a tuzemských služobných ciest
• rezervácia ubytovania, evidencia faktúr
• organizácia firemných podujatí, team buldingov, školení
• preklady dokumentov z anglického jazyka do slovenčiny a naopak
• príprava reportov a prezentácií podľa pokynov manažmentu
• spracovávanie mesačných prehľadov režijných nákladov a ich koordinácia
• aktualizácia vnútropodnikových smerníc a zmlúv podľa platnej legislatívy a noriem
• výber zamestnancov, selektovanie vybratých zamestnancov pre vedúcich oddelení, komunikácia s „job portálmi“
• starostlivosť a tvorba firemného LinkedIn
• evidencia PHM

ČO NA TO BUDETE POTREBOVAŤ?
• dobré organizačné, komunikačné a prezentačné schopnosti, príjemné vystupovanie
• samostatnosť, výborný time management, schopnosť efektívne organizovať kalendár
• znalosť spoločenskej etikety
• flexibilný čas
• spoľahlivosť, precíznosť a zodpovednosť
• flexibilita a proaktívny prístup
• priateľskosť, ochota pomôcť, príjemné vystupovanie
• predchádzajúce skúsenosti na asistentskej pozícii sú výhodou
• nutnosť ovládať anglický jazyk na pokročilej úrovni

PONÚKAME:
• prácu v stabilnej, prosperujúcej firme (na trhu od roku 2002)
• motivujúce finančné ohodnotenie
• dynamickú prácu v zábavnom a mladom kolektíve
• moderné pracovné prostredie
• priestor pre profesionálny rast v oblasti zdravej výživy, marketingu i manažmente
• flexibilitu pri návrhoch a realizácii výborných a úspešných nápadoch
• tímovú prácu
• podporu v oblasti zdravej výživy a zdravého životného štýlu

BENEFITY:
• 13.-ty plat a mimoriadne odmeny
• bonus pri životnej udalosti (svadba, narodenie dieťaťa)
• bonus pri odporučení zamestnanca
• parkovacie miesto v mieste práce
• odborné vzdelávanie
• nápoje na pracovisku
• fitness na pracovisku (možnosť využiť aj počas pracovnej doby)
• masážne lôžko na pracovisku
• diagnostické centrum pre zamestnancov (diagnostika kvapky krvi, ciev, InBody, Spiroergometria, pleti)
• zamestnanecké zľavy – zvýhodnený nákup tovaru z našej ponuky
• firemné darčeky
• firemné akcie, večierky

Ak vás ponuka práce oslovila prosím zašlite nám svoj životopis spolu s motivačným listom na [email protected]. CV bez motivačného listu sú pre nás nedostačujúce.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, manažment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
LinkedIn - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

administratíva

Počet rokov praxe

3

Sme slovenská spoločnosť, ktorá je na trhu už viac ako 22 rokov. Zaoberáme sa vlastným vývojom, výrobou a distribúciou výživových doplnkov. Produkty vyrábame priamo v Novom Meste nad Váhom a distribuujeme po celom Slovensku, Čechách, Poľsku ale i v rámci Európy. Okrem výživových doplnkov sa venujeme aj diagnostike (či už zdravotnej alebo športovej), ktorú navštevujú ľudia z celého Slovenska. Úzko spolupracujeme s lekárňami, športovými klubmi, vrcholovými športovcami i lekármi. Ak by ste mali záujem, viac informácií o našej spoločnosti nájdete na: www.kompava.sk, www.kompava-metflex.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4493507  Dátum zverejnenia: 3.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac