Marketing manager

KOMPAVA spol. s r. o.

Miesto práce
Piešťanská 1202, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
čo najskôr
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiac+ prémiová zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavnou úlohou marketingového manažéra je implementácia marketingovej stratégie a koordinácia marketingového tímu. K ďalším zodpovednostiam patria:

- príprava a tvorba krátkodobých a dlhodobých marketingových plánov, ich realizácie a vyhodnotenie
- riadenie marketingových projektov, ktoré pomáhajú budovať a zviditeľňovať značku
- dodržiavanie určenej stratégie a stanoveného rozpočtu
- analýza investovaných peňazí do kampaní, analýza návratnosti vo forme nových zákazníkov
- upevňovanie povedomia a postavenia obchodnej značky na trhu (firma, produkty)
- realizácia mediálnych reklamných kampaní (tlač, rádio, internet)
- v spolupráci s obchodných oddelením zisťuje a meria vplyv marketingových aktivít na výsledok predaja, trhový podiel, ovplyvnenie cien výrobkov
- riadenie a aktivity spojené monitorovaním trhu na miestnej, regionálnej, celoštátnej a medzinárodnej úrovni
- sledovanie aktivít konkurencie, cien konkurenčných výrobkov, porovnávanie výrobkov, monitorovanie trendov, mapuje a navrhuje stratégiu a taktiku
- vedenie, motivovanie, zadávanie a kontrolu pracovných úloh marketingovému tímu
- budovanie kvalitných a dobrých vzťahov so zákazníkmi, prémium partnermi, kolegami, médiami a ostatnými firemnými partnermi
- riadenie monitorovania spokojnosti zákazníkov, ich potrieb a požiadaviek, sleduje meniace sa trendy a požiadavky zákazníka, vyvodzuje následné zmeny v marketingovej stratégií

PONÚKAME:
- prácu v stabilnej, prosperujúcej firme (na trhu od roku 2002)
- zamestnanecké benefity
- motivujúce finančné ohodnotenie
- dynamickú prácu v príjemnom kolektíve
- moderné pracovné prostredie
- priestor pre profesionálny rast v oblasti online marketingu a zdravej výživy
- flexibilitu pri návrhoch a realizácii výborných a úspešných nápadoch
- podporu ďalšieho vzdelávania, semináre, školenia
- tímovú prácu
- podporu v oblasti zdravej výživy a zdravého životného štýlu
BENEFITY:
- 13. plat
- bonus pri životnej udalosti (svadba, narodenie dieťaťa)
- bonus pri odporučení zamestnanca
- parkovacie miesto v mieste práce
- odborné vzdelávanie
- komplexný vzdelávací program
- príspevok na športové, kultúrne aktivity
- príspevok na nadštandardnú zdravotnú starostlivosť
- rekondičné pobyty
- nápoje na pracovisku
- fitness na pracovisku
- masážne lôžko na pracovisku
- mobilný telefón
- zamestnanecké zľavy
- firemné darčeky
- firemné akcie, večierky

Váš životopis spolu s MOTIVAČNÝM LISTOM a súhlasom so spracovaním osobných údajov zasielajte na e-mailovú adresu [email protected]
Iba pre uchádzačov z Nového Mesta nad Váhom a okolia!!
Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2021 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, reklama, managment

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - expert
Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
Microsoft Word - expert
Google Analytics - základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

- Kreativita – podieľa sa na tvorbe kampaní, produktov, projektov, na ktoré je nutné neustále prichádzať s nápadmi, ktoré sa ďalej rozpracujú
- Organizácia – vedieť delegovať prácu. Bude v kontakte s viacerými oddeleniami a vedie aj svoj vlastný tím., Spolupráca s externou agentúrou nesie so sebou nutnosť efektívne využívať čas a zadávať úlohy.
- Komunikatívnosť – zastupuje spoločnosť pri komunikácii smerom von z firmy
- Analytika – musí rozumieť dátam, štatistikám a vedieť ako ich použiť, dodržiavbať finančný rozpočet
- Decision making – správne vyhodnocovanie dostupných informácií, najlepšie strategické rozhodnutia bez unáhlenia, vedieť kedy prácu delegovať
- Dobrá znalosť práce s PC (Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Outlook pokročilý)
- Skúsenosti a práca s Google Analytics, Google Ads
- Znalosť sociálnych sietí (Facebook, Instagram, Youtube)
- Znalosť v oblasti výživy - vítaná
- Ovládanie anglického jazyka – aktívne, slovom i písmom

Firma KOMPAVA s.r.o. sa zaoberá vývojom, výrobou a distribúciou športových výživových doplnkov od roku 2002.

Vývoj výrobkov sleduje popredné vývojové trendy a výskumy v oblasti výživových doplnkov a zdravia.

Spolupracujeme s lekárenským odvetvím, športovými klubmi, fitness centrami a obchodmi so zdravou výživou a ostatnými výživovými doplnkami.

Spoločnosť Kompava sa snaží presadzovať zdravý životný štýl u seba i verejnosti.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Piešťanská 1202/44
915 01 Nové Mesto nad Váhom

Kontakt

Kontaktná osoba: Jana Grejtáková
Tel.: 032/77 400 11
E-mail: poslať životopis
ID: 4016140  Dátum zverejnenia: 4.1.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac