Online špecialista

KOMPAVA spol. s r. o.

Miesto práce
Piešťanská 1202, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
01.01.2021
1 000 EUR/mesiac+ 400 EUR variabilná zložka, + bonusy a odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Udržiavanie a spravovanie e-shopu (pokročilé programátorské znalosti) a ostatných web stránok spoločnosti (napr. čo je to PageSpeed, ako ho zvýšiť, denná kontrola webu, ale aj webov s našou stránkou prepojených, výmena odkazov a obsahu, kategorizácia)
• Znalosť PPC kampaní (Google AdWords), analýza výkonnosti kampaní
• Riadenie a vyhodnocovanie online kampaní (Google Analytics) so zameraním na výkonnostný marketing
• Vytváranie online marketingových stratégií
• SEO optimalizácia stránky
• Orientácia v SEO problematike, vyhľadávanie príležitostí a vyhodnocovanie ich prínosu
• Vytváranie link building
• Komunikácia s externými developermi, grafikmi
• Práca s Google Analytics na expertnej úrovni
• Plánovanie, plnenie úloh a vypracovávanie kompletných mesačných online štatistík

PONÚKAME:
- prácu v stabilnej, prosperujúcej firme (na trhu od roku 2002)
- zamestnanecké benefity
- motivujúce finančné ohodnotenie
- dynamickú prácu v príjemnom kolektíve
- moderné pracovné prostredie
- priestor pre profesionálny rast v oblasti online marketingu a zdravej výživy
- flexibilitu pri návrhoch a realizácii výborných a úspešných nápadoch
- podporu ďalšieho vzdelávania, semináre, školenia
- tímovú prácu
- podporu v oblasti zdravej výživy a zdravého životného štýlu
BENEFITY:
- 13. plat
- bonus pri životnej udalosti (svadba, narodenie dieťaťa)
- bonus pri odporučení zamestnanca
- parkovacie miesto v mieste práce
- odborné vzdelávanie
- komplexný vzdelávací program
- príspevok na športové, kultúrne aktivity
- príspevok na nadštandardnú zdravotnú starostlivosť
- rekondičné pobyty
- nápoje na pracovisku
- fitness na pracovisku
- masážne lôžko na pracovisku
- mobilný telefón
- zamestnanecké zľavy
- firemné darčeky
- firemné akcie, večierky

Do nášho marketingového tímu spoločnosti Kompava hľadáme tímového, aktívneho, zodpovedného a kreatívneho hráča, ktorý vie pracovať samostatne, s vysokým nasadením a nadšením pre online marketing.
Váš životopis spolu s MOTIVAČNÝM LISTOM a súhlasom so spracovaním osobných údajov zasielajte na e-mailovú adresu [email protected].
Iba pre uchádzačov z Nového Mesta nad Váhom a okolia!!
Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

online marketing, reklama, programovanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Expert
Google Analytics - Expert
HTML - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

4

• Znalosť práce so systémom WordPress
• HTML – na pokročilej úrovni
• Znalosť práce s ekonomickým systémom (Pohoda)
• Dobrá znalosť práce s PC (Microsoft Word, Excel, PowerPoint, Outlook pokročilý)
• Znalosť sociálnych sietí (Facebook, Instagram, Youtube)
• Technická znalosť v oblasti informatiky a programovania
• Znalosť v oblasti výživy - vítaná
• Ovládanie anglického jazyka – aktívne, slovom i písmom
• Zodpovedná a samostatne komunikatívna osoba s tímovým duchom

Sme slovenská spoločnosť, ktorá je na trhu už viac ako 22 rokov. Zaoberáme sa vlastným vývojom, výrobou a distribúciou výživových doplnkov. Produkty vyrábame priamo v Novom Meste nad Váhom a distribuujeme po celom Slovensku, Čechách, Poľsku ale i v rámci Európy. Okrem výživových doplnkov sa venujeme aj diagnostike (či už zdravotnej alebo športovej), ktorú navštevujú ľudia z celého Slovenska. Úzko spolupracujeme s lekárňami, športovými klubmi, vrcholovými športovcami i lekármi. Ak by ste mali záujem, viac informácií o našej spoločnosti nájdete na: www.kompava.sk, www.kompava-metflex.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3816466  Dátum zverejnenia: 24.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac