Učtovníčka s praxou

KOMPAVA spol. s r. o.

Miesto práce
Piešťanská 1202, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
čo najskôr
Mzdové podmienky (brutto)
800 € - 900€

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- kontrola vecnej a formálnej správnosti učtovných dokladov
- personalistika a mzdy
- DPH; mesačné výkazy, súhrné výkazy, kontrolné výkazy
- pokladňa
- učtovný program POHODA - nutnosť !!!
- spracovanie štatistických výkazov
- komplexné spracovanie učtovníctva
- realizovanie platieb, učtovanie bankových výpisov
- komunikácia s bankami, daňovým úradom, štatistickým úradom

• podporu ďalšieho vzdelávania v oblasti výživy, semináre, odborné školenia
• motivujúci systém odmeňovania
• mladý a príjemný kolektív odborníkov v rôznych oblastiach

BENEFITY:
• 13. plat a odmeny zo zisku
• Bonus pri životnej udalosti (svadba, narodenie dieťaťa)
• Odborné vzdelávanie a komplexný vzdelávací program
• Príspevok na športové a kultúrne aktivity
• Príspevok na nadštandardnú zdravotnú starostlivosť
• Nadštandardné zdravotné prehliadky
• Rekondičné pobyty
• Nápoje, masážne lôžko a fitness na pracovisku
• Zamestnanecké zľavy, firemné darčeky
• Firemné akcie a večierky

Ak Vás naša ponuka zaujala a ste z NOVÉHO MESTA NAD VÁHOM alebo blízkeho OKOLIA DO 30 KM, kontaktujte nás e-mailom .Do predmetu uveďte prosím názov pozície, o ktorú sa uchádzate.
Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.
Za pochopenie ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomika, finančníctvo, daňovníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Fakturácia - Expert
Mzdové účtovníctvo - Expert
Personalistika - Expert
Podvojné účtovníctvo - Expert
Pokladňa - Expert
Skladové hospodárstvo - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
POHODA (účtovníctvo) - Expert

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Samostatná, zodpovedná osoba s náležitým vzťahom k plneniu svojich úloh, pohotovo konajúca s chuťou neustále sa vzdelávať.
Lojálna, precízna, dôsledná, rozvážna, čestná a spoľahlivá.

Sme slovenská spoločnosť, ktorá je na trhu už viac ako 22 rokov. Zaoberáme sa vlastným vývojom, výrobou a distribúciou výživových doplnkov. Produkty vyrábame priamo v Novom Meste nad Váhom a distribuujeme po celom Slovensku, Čechách, Poľsku ale i v rámci Európy. Okrem výživových doplnkov sa venujeme aj diagnostike (či už zdravotnej alebo športovej), ktorú navštevujú ľudia z celého Slovenska. Úzko spolupracujeme s lekárňami, športovými klubmi, vrcholovými športovcami i lekármi. Ak by ste mali záujem, viac informácií o našej spoločnosti nájdete na: www.kompava.sk, www.kompava-metflex.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3616715  Dátum zverejnenia: 8.3.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 800 € - 900€