Operátor výroby - technik

KOMPAVA spol. s r. o.

Miesto práce
Piešťanská 1202, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

* práca pri technologických linkách na spracovanie práškových zmesí podľa technologickej dokumentácie
* obsluha a manipulácia výrobných zariadení
* dodržiavanie technologických procesov výroby
* výroba práškových zmesí
* príprava, navažovanie, spracovávanie surovín
* ukladanie, balenie a kontrola správnosti v balení a kvalite hotových výrobkov, zodpovednosť za výrobky
* práca s bremenom max. do 25 kg
* čistenie a sanitácia strojov, zariadení, výrobných a manipulačných priestorov

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

800 €

- 13. plat
- odborné vzdelávanie
- príspevok na športové a kultúrne aktivity
- nadštandardné zdravotné prehliadky
- rekondičné pobyty
- pitný režim, fitness a masážne lôžko na pracovisku
- zamestnanecké zľavy

Váš životopis spolu s motivačným listom a súhlasom so spracovaním osobných údajov zasielajte na e-mailovú adresu [email protected] NUTNOSŤ - platný potravinársky (zdravotný) preukaz. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojársky alebo elektrotechnický

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Vhodné pre fyzicky zdatných kandidátov. Práca aj s bremenami do 25 kg.
Hygienické minimum (odborná spôsobilosť na vykonávanie epidemiologicky závažných činností), príp. ukončené vzdelanie s daným zameraním - výhoda.
- Skúsenosti s obsluhou technologických liniek - výhoda !
- Zodpovedný prístup k práci, samostatnosť, schopnosť identifikácie vzniknutých situácií a ich odstránenie, kreatívnosť a manuálna zručnosť

Firma KOMPAVA s.r.o. sa zaoberá vývojom, výrobou a distribúciou športových výživových doplnkov od roku 2002.

Vývoj výrobkov sleduje popredné vývojové trendy a výskumy v oblasti výživových doplnkov a zdravia.

Spolupracujeme s lekárenským odvetvím, športovými klubmi, fitness centrami a obchodmi so zdravou výživou a ostatnými výživovými doplnkami.

Spoločnosť Kompava sa snaží presadzovať zdravý životný štýl u seba i verejnosti.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Piešťanská 1202/44
915 01 Nové Mesto nad Váhom

Kontakt

ID: 3604502   Dátum zverejnenia: 8.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   800 €