Odborník na výživu a diagnostiku

KOMPAVA spol. s r. o.

Miesto práce
Piešťanská, Nové Mesto nad Váhom
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
december/január 2022/23
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 EUR/mesiacbenefity a odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- vykonávanie diagnostiky (spiroergometria, body max index, stanovenie stavu ciev)
- predaj doplnkov výživy, poradenstvo v oblasti výživy
- vypracovávanie nutričných plánov
- oslovovanie klientov, e mailing, marketingová práca s FB, Instagram, ....

- zamestnanecké zľavy na produkty
- športové, kultúrne a spoločenské akcie
- finančné odmeny a bonusy (13.plat)
- moderné a čisté pracovné prostredie
- priestor pre profesionálny rast v oblasti zdravej výživy, podpora ďalšieho vzdelávania, odborné semináre
- nadštandardná zdravotná starostlivosť
- bonus pri životnej udalosti (svadba, narodenie dieťaťa)
- firemné darčeky, akcie a večierky

Uprednostňujeme uchádzačov z Nového Mesta nad Váhom a jeho okolia. Svoje životopisy aj motivačné listy zasielajte na [email protected].
Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

fyzioterapia, diagnostika a poradenstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- prehľad v oblasti doplnkov výživy a zdravého stravovania
- ideálne trénerská prax alebo skúsenosti s trénovaním športovcov (klientov)
- komunikatívnosť, príjemné vystupovanie, kreatívnosť a samostatnosť, zodpovednosť, aktívny športovec so záujmom o zdravý životný štýl, chuť a ochota učiť sa nové veci

Sme slovenská spoločnosť, ktorá je na trhu už viac ako 22 rokov. Zaoberáme sa vlastným vývojom, výrobou a distribúciou výživových doplnkov. Produkty vyrábame priamo v Novom Meste nad Váhom a distribuujeme po celom Slovensku, Čechách, Poľsku ale i v rámci Európy. Okrem výživových doplnkov sa venujeme aj diagnostike (či už zdravotnej alebo športovej), ktorú navštevujú ľudia z celého Slovenska. Úzko spolupracujeme s lekárňami, športovými klubmi, vrcholovými športovcami i lekármi. Ak by ste mali záujem, viac informácií o našej spoločnosti nájdete na: www.kompava.sk, www.kompava-metflex.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3505318  Dátum zverejnenia: 3.10.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac