Marketingový manager

KOMPAVA spol. s r. o.

Miesto práce
Piešťanská 1202, Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
15.09.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1500

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• vedenie oddelenia marketingu
• uvádzanie nových produktov spoločnosti na trh
• realizácia a zlepšovanie marketingových stratégií spoločnosti
• rozvoj a realizácia marketingového plánu v spolupráci s obchodným
manažérom a obchodnými zástupcami
• účasť na nových projektoch spoločnosti
• aktívne podieľanie sa na získavaní nových zákazníkov prostredníctvom marketingu a udržiavanie vzťahov s existujúcimi zákazníkmi
• sledovanie a analyzovanie konkurencie a jej stratégie
• sledovanie nových trendov v marketingu i v oblasti výživových doplnkov a ich
implementácia do nových projektov
• návrh a realizácia efektívnej reklamnej kampane (web, print, media)
• podpora predaja, nadväzovanie obchodných vzťahov
• tvorba prezentačných materiálov
• tvorba reportov pre manažment spoločnosti

• motivujúce finančné ohodnotenie
• dynamická práca v mladom a príjemnom kolektíve
• kariérny rast, podpora ďalšieho vzdelávania, semináre, školenia
BENEFITY:
- 13. plat
- odmeny zo zisku
- bonus pri životnej udalosti (svadba, narodenie dieťaťa)
- bonus pri odporučení zamestnanca
- odborné vzdelávanie
- komplexný vzdelávací program
- príspevok na športové, kultúrne aktivity
- príspevok na nadštandardnú zdravotnú starostlivosť
- nadštandardné zdravotné prehliadky
- rekondičné pobyty
- nápoje na pracovisku
- fitness a masážne lôžko na pracovisku
- mobilný telefón
- zamestnanecké zľavy
- firemné darčeky, akcie a večierky

Profesný životopis len s motivačným listom (štylizovaný priamo pre spoločnosť Kompava) zašlite na E-mailovú adresu.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.8.2018 (ostáva ešte 10 dní)

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, PR, masmediálna komunikácia, reklama

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý
CorelDRAW - pokročilý
Google AdWords - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

• skúsenosti v tvorbou marketingovej stratégie pre uvedenie nových výrobkov na trh a zvyšovanie predaja existujúcich výrobkov
• dobré organizačné a komunikačné schopnosti
• samostatnosť, zodpovedný prístup k práci, profesionalita
• kreatívne myslenie, prezentačné schopnosti, dobré vystupovanie
• VŠ vzdelanie (marketing, PR, masmedia)
• znalosť okrem Microsoft office v Adobe Photoshop alebo CorelDRAW
Ďalšie požiadavky:
- praktické skúsenosti v oblasti marketingu a vedenia ľudí (min. 3 roky)
- praktické skúsenosti v oblasti analýzy trhu a marketingových kampaní
- profesionálne vystupovanie a komunikácia, prezentačné zručnosti

Znalosť: Facebook, Pinterest, Twitter a You Tube

Firma KOMPAVA s.r.o. sa zaoberá vývojom, výrobou a distribúciou športových výživových doplnkov od roku 2002.

Vývoj výrobkov sleduje popredné vývojové trendy a výskumy v oblasti výživových doplnkov a zdravia.

Spolupracujeme s lekárenským odvetvím, športovými klubmi, fitness centrami a obchodmi so zdravou výživou a ostatnými výživovými doplnkami.

Spoločnosť Kompava sa snaží presadzovať zdravý životný štýl u seba i verejnosti.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Piešťanská 1202/44
915 01 Nové Mesto nad Váhom

Kontakt

ID: 331408   Dátum zverejnenia: 2.8.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1500