Web master

KOMPAVA spol. s r. o.

Piešťanská 1202/44, Trenčiansky kraj, okres Nové Mesto nad Váhom
Termín nástupu
01.03.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis práce:
• Vytváranie marketingových stratégií a reklamy na webe
• Práca s videami (točenie, strihanie, vkladanie hudby, obrázkov)
• Registrácie do katalógov, vyhľadávačov
• Vytváranie direct mailov – newslettrov
• Práca s google analytics
• Tvorba a písanie odborných článkov z oblasti výživy, zdravého životného štýlu a stravovania
• Vytváranie LINK BUILDING
• Spravovanie Kompava fóra (komunikácia so zákazníkmi, reagovanie na otázky z oblasti výživy, športu a podobne)

- prácu v stabilnej, prosperujúcej firme
- zamestnanecké benefity
- dynamickú prácu v mladom a príjemnom kolektíve
- flexibilitu pri návrhoch a realizácii výborných a úspešných nápadoch

INÉ VÝHODY:
Ponúkame - podpora ďalšieho vzdelávania v oblasti výživy a športu, semináre, školenia. Motivujúci systém odmeňovania. Moderné pracovné prostredie. Kariérny rast.

Váš životopis spolu s motivačným listom a súhlasom so spracovaním osobných údajov zasielajte na e-mailovú adresu [email protected]. Kontaktovať budeme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

marketing, reklama, web, výživa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Expert
Microsoft Outlook - Expert
Microsoft PowerPoint - Expert
Microsoft Word - Expert
CorelDRAW - Pokročilý
Adobe Photoshop - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- Grafická znalosť a kreatívne myslenie (podmienka je vedieť pracovať v CorelDraw, Photoshope, Microsoft Office Picture Manager)
- Dobrá znalosť práce s PC (MS Word, Excel, Power Point pokročilý)
- Excelentný užívateľ facebook stránky a iných sociálnych sietí (vkladanie obrázkov, videí, komunikácia s inými ľuďmi a pod. )
- Znalosť v oblasti výživy
- Ovládanie anglického jazyka - aktívne slovom aj písmom
- Ovládanie a práca s Google analytics
- Znalosti v oblasti web stránok (napr. čo je to page rank, ako ho zvýšiť, denná kontrola webu ako aj webov prepojených s našou stránkou , výmena odkazov a obsahu, kontrola SEO optimalizácie a pod.)
- Zodpovedná a samostatne komunikatívna osoba

VŠ/SŠ vzdelanie v oblasti výživy a web stránok

Sme slovenská spoločnosť, ktorá je na trhu už viac ako 22 rokov. Zaoberáme sa vlastným vývojom, výrobou a distribúciou výživových doplnkov. Produkty vyrábame priamo v Novom Meste nad Váhom a distribuujeme po celom Slovensku, Čechách, Poľsku ale i v rámci Európy. Okrem výživových doplnkov sa venujeme aj diagnostike (či už zdravotnej alebo športovej), ktorú navštevujú ľudia z celého Slovenska. Úzko spolupracujeme s lekárňami, športovými klubmi, vrcholovými športovcami i lekármi. Ak by ste mali záujem, viac informácií o našej spoločnosti nájdete na: www.kompava.sk, www.kompava-metflex.sk

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3284989  Dátum zverejnenia: 12.1.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou