Operátor energobloku 2

KOMPALA a.s.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
4,30 Eur / hod

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Obsluha energobloku, ( kotol, turbína, CHUV).
- platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike v zmysle zákona NRSR č. 124/2006 Z.z. §16, §23 vyhl. MPSVaR SR č.508/2009 Z.z. a prax je zvýhodnením pre prijatie do PP,
- popis pracovnej činnosti sa prejedná na osobnom pohovore.
- nástup do pracovného pomeru: okamžite po ukončení výberového konania a uzatvorení pracovnej zmluvy,
- pracovný pomer: trvalý,
- dochádzka do zamestnania v ES Badín: vlastným vozidlom

- stravné lístky - doplatok naviac
- odmeny
- doplatok na dochádzku do zamestnania

Prosím o zasielanie životopisov spolu so žiadosťou na mailovú adresu: rackova@kompala.sk.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

učňovské, resp. stredné odborné vzdelanie s maturitou – technického zamerania

Vodičský preukaz

B

- spoľahlivosť,
- loajalita

Spoločnosť KOMPALA, a.s. je prvá slovenská elektráreň na výrobu elektrickej energie z certifikovaného biopaliva – energokompostu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

ES Badín 666
976 32 Badín
ID: 2398339   Dátum zverejnenia: 13.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   4,30 Eur / hod