Elektrikár VTZ VN, NN elektro a MaR

KOMPALA a.s.

Miesto práce
ES Badín 666, Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Údržba VTZ elektro VN, NN a MaR.
Vykonáva a zabezpečuje:
- Preventívnu údržbu všetkých technických zariadení VN, NN elektro a MaR, podľa návodov na obsluhu a údržbu,
- bežné, drobné a menšie opravy el. zariadení a príslušenstva,
- Odstraňovanie závad z revízií,
- Väčšie opravy technických zariadení, resp. asistencia pri ich vykonávaní pod vedením zástupcu výrobcu, dodávateľa
- Súčinnosť s externými firmami a úradmi.

- stravné lístky - doplatok naviac
- doplatok na cestu do zamestnania
- odmeny

Prosím o zasielanie životopisov spolu so žiadosťou na mailovú adresu: rackova@kompala.sk.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

10.5.2018 (ostáva ešte 16 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

učňovské, resp. stredné odborné vzdelanie s maturitou – technického zamerania - elektro

Vodičský preukaz

B

- stredné odborné vzdelanie s maturitou technického zamerania – pre oblasť elektro VN, NN, MaR
- platné osvedčenie podľa paragrafu 23 vyhl. MPSVaR SR č.508/2009 Z.z. : elektrotechnik na riadenie činnosti, alebo na riadenie prevádzky, bez obmedzenia napätia, vrátane bleskozvodov v objektoch triedy A
- Dochádzka do zamestnania v ES Badín: vlastným vozidlom

Spoločnosť KOMPALA, a.s. je prvá slovenská elektráreň na výrobu elektrickej energie z certifikovaného biopaliva – energokompostu.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

ES Badín 666
976 32 Badín

Kontakt

Kontaktná osoba: Slávka Račková
E-mail: poslať životopis
ID: 2099642   Dátum zverejnenia: 13.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou