Elektrikár - VTZ elektro VN, NN a MaR

ECOSTART, a.s.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
ihneď
1 200,- €/mes.(resp. dohodou ) + odmena za pracovnú hotovosť + odmena v prípade dosiahnutia priaznivého hospodárskeho výsledku spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Denná starostlivosť a údržba o VTZ elektro VN, NN a MaR el.rozvodní, el. rozvodov a generátora s príslušenstvom v energobloku.
Pracovná doba: Po-Pia 8,5 hod/deň (6,00-14,30)

-príspevok na dochádzku do zamestnania vl. vozidlom, príspevok na stravu.

Prosím o zasielanie životopisov spolu so žiadosťou na mailovú adresu: [email protected].

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

učňovské, resp. stredné odborné vzdelanie s maturitou – technického zamerania - elektro

Vodičský preukaz

B

- elektrotechnické vzdelanie v odbore silnoprúd a slaboprúd, resp. meranie a regulácia.
platné osvedčenie o odbornej spôsobilosti v elektrotechnike v zmysle zákona NR SR č.124/2006Z.z.§16, min. §22, resp. §23 vyhl. MPSVaR SR č.508/2009Z.z. ( ...osvedčenie nad 1kV ), prax v odbore je zvýhodnením pre prijatie uchádzača do TPP.

Spoločnosť ECOSTART, a.s. je prvá slovenská elektráreň na výrobu zelenej elektrickej energie a tepla z fermentovanej zmesi.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2099642  Dátum zverejnenia: 23.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 200,- €/mes.(resp. dohodou ) + odmena za pracovnú hotovosť + odmena v prípade dosiahnutia priaznivého hospodárskeho výsledku spoločnosti