IT Projektový Manažer/ka (Mladá Boleslav)

KOMIX s.r.o.

Místo práce
Mladá Boleslav, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
ihned/dohodou

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme nadšení IT profesionálové, nekreslíme komixy, ale vyvíjíme software na míru.

Naším posláním je pomocí ICT technologií usnadnit lidem život, zefektivnit jejich práci a firmám poskytnout konkurenční výhodu. Zkrátka - dáváme technologiím smysl.

I když jsme každý jiný, sdílíme společné vize a hodnoty a vzájemně se podporujeme. A protože pořád rosteme, zrovna teď máme příležitost pro další šikovné a přátelské lidi.

O co půjde?
budete odpovídat za vedení projektu v oblasti, kde již máme zkušenosti
součástí agendy je komunikace s klientem, příprava nabídek, vedení interního týmu, řešení rozsahu projektu, termínů a nákladů dodávky a pravidelní reporting
operativně budete řešiť nestandardní situace a lidské zdroje na projektu, změnová řízení a rizika

Co je fajn znát?
požadujeme praktickou zkušenost se řízením větších projektů
dobré schopnosti koordinace, motivace, podpory týmu a jasného zadávání úkolů
neméně důležité je umění dovést týmy a projekt k úspěchu
Vaše komunikační dovednosti využijete, jak k maximální podpoře projektového týmu, tak i k pochopení zákazníka

Zaměstnanecké výhody, benefity

Dostanete reálnou možnost uplatnit své nápady a inovace v praxi.

Vše doplňujeme širokou nabídkou zaměstnaneckých výhod:
- stravenky
- 4,5 týdne dovolené
- sick days
- flexibilní pracovní doba
- možnost home office
- školení, workshopy a kurzy včetně certifikací
- MultiSport karta nebo příspěvek na sportovní/rehabilitační aktivitu
- vstupenky do ZOO
- mnoho teambuidingových akcí, atd.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

KOMIX s.r.o. je česká společnost založená v roce 1992. Specializuje se zejména na dodávky informačních systémů nebo aplikací na klíč, dále pak integrační nebo transformační projekty. Společnost KOMIX také poskytuje konzultační služby zaměřené jak na návrh informačních systémů, tak na jejich kvalitu, testování a provoz.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3761760  Dátum zverejnenia: 12.9.2019