Oracle Databázový Programátor/ka

KOMIX s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
60 000 Kč HPP /plný úvazek

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme nadšení IT profesionálové, nekreslíme komixy, ale vyvíjíme software na míru.

Naším posláním je pomocí ICT technologií usnadnit lidem život, zefektivnit jejich práci a firmám poskytnout konkurenční výhodu. Zkrátka - dáváme technologiím smysl.

I když jsme každý jiný, sdílíme společné vize a hodnoty a vzájemně se podporujeme. A protože pořád rosteme, zrovna teď máme příležitost pro další šikovné a přátelské kolegy na pozici:

Oracle Databázový Programátor, který bude pracovat na zajímavých projektech v oblasti automotive i státní správy.

O co půjde?

*o spolupráci na úpravě stávajícího řešení datových modelů a databázových struktur na projektech ve státní správě a v oblasti automotive
*tvorbu fyzických datových modelů, reporting
*programování a ladění SQL a PL/SQL
*optimalizaci a rozvoj stávajících systémů
*podporu analytiků při zjišťování funkčnosti přebíraných aplikací
*budete zodpovědní za včasné a správné řešení požadavků zákazníka, dle zadání od analytiků
*zodpovědnost za stav vývojových databází a scriptů předávaných pro nasazení změn u zákazníka
*součástí náplně práce bude také řádné komentování v kódu

Co je fajn znát?

*mít zkušenosti s vývojem a implementací databází v rámci vývoje SW aplikací - prokazatelná praxe min. 2 roky (Oracle)
*znát PL/SQL, optimalizaci SQL dotazů, předávání scriptů spouštěných přes SQL * (využití indexes, partitions, types, queues, packages, procedures, functions, atp.)
*uvítáme znalost dalších databází
*oceníme spolehlivost, samostatnost, pečlivost a chuť se dál zlepšovat v oboru

Jaké to má výhody?

*dostanete reálnou možnost uplatnit své nápady a inovace v praxi
*vše doplňujeme širokou nabídkou zaměstnaneckých výhod:
*stravenky
*4,5 týdne dovolené
*sick days
*flexibilní pracovní doba
*možnost home office
*školení, workshopy a kurzy včetně certifikací
*MultiSport karta nebo příspěvek na sportovní/rehabilitační aktivitu
*masáže na pracovišti
*vstupenky do ZOO
*mnoho teambuidingových akcí, apod.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

KOMIX s.r.o. je česká společnost založená v roce 1992. Specializuje se zejména na dodávky informačních systémů nebo aplikací na klíč, dále pak integrační nebo transformační projekty. Společnost KOMIX také poskytuje konzultační služby zaměřené jak na návrh informačních systémů, tak na jejich kvalitu, testování a provoz.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3761658  Dátum zverejnenia: 12.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 60 000 Kč HPP /plný úvazek