IT support specialista - service desk

KOMIX s.r.o.

Místo práce
Drtinova, Praha 5, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
od 35000Kč - 45000Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Baví Vás IT? Máte radost, když v tyhle oblasti někomu pomůžete a zároveň se i Vy máte možnost v oboru IT support vzdělávat?
Jste přirozeně komunikativní, pečlivý a profesionální?
Tak čtete dál!

Kdo jsme my:
*stabilní a stále se rozvíjející IT společnosti, která se řadí mezi nejvýznamnější systémové integrátory v ČR. *Jsme prostě KOMIX s.r.o., a dáváme technologiím smysl.*

Pro náš IT support a admin strašně fajn tým, hledáme:
*IT support specialistu /service desk*

Co by Vás tady mohlo a mělo bavit?
• 1. a 2. stupeň podpory pro náš interní tým i pro naše zákazníky
• proaktivní komunikace a identifikace a i řešení problémů
• analýza a řešení incidentů¨
• reporting

Co by bylo fajn umět a znát:

•už mít za sebou praktické zkušenosti s prací na service desk / my máme OTRS/
•znalost OS Windows a Linux (např: práce s příkazovým řádkem)
•instalace a konfigurace MS Office
• podpora ohledně instalace a zapojení HW vybavení

•Je nutné mít pohotovost online, po telefonu, po pracovní době v režimu 24/7 – pro případná hlášení incidentů (střídavě s kolegou, dle domluvy)
• Plusem / ne podmínkou/, bude taky, pokud už víte něco kolem Lan/WAN, TCP/IP ...
a máte chuť se dál vzdělávat v angličtině / např:kurzy máme přímo u nás ve firmě/

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jaké to má u nás výhody?

• fajn neformální prostředí v centru Prahy
• příjemné pracovní prostředí v klasických uzavřených kancelářích (aneb dej sbohem openspacu)
• vše další potřebné Vás kolegové naučí a dostanete i další možnosti osobního a profesního rozvoje
• máme zavedený systém odborného vzdělávání, vč. certifikací
•flexibilní pracovní doba a uvolněná atmosféra
•prostor pro vlastní inovace a nápady
•širokou nabídku zaměstnaneckých výhod (od HW vybavení, přes stravenky, sick-days, homeoffice, kartu Multisport, kurzy AJ, až po vstupenku do ZOO a další benefity, které nám doporučí sami kolegové)

Prosím, v případě Vašeho zájmu nám pošlete Vaše CV a my se Vám obratem ozveme a domluvíme setkání u nás. Do cca 48 hodin dostanete od nás feeedback ze setkání a případně i nabídku.
Těšíme se!

Nástup: ihned / dohodou

Lokalita: Drtinova 2a, Praha 5 Anděl (hned u OC Nový Smíchov)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

KOMIX s.r.o. je česká společnost založená v roce 1992. Specializuje se zejména na dodávky informačních systémů nebo aplikací na klíč, dále pak integrační nebo transformační projekty. Společnost KOMIX také poskytuje konzultační služby zaměřené jak na návrh informačních systémů, tak na jejich kvalitu, testování a provoz.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3541450  Dátum zverejnenia: 16.11.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 35000Kč - 45000Kč