Frontend Developer - React* /Javascript

KOMIX s.r.o.

Místo práce
Anděl, Praha 5, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Mzdové podmínky (brutto)
od 50000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

O co půjde?

... hlavně o to být nadšencem v oblasti frontendových technologií... Ale taky o to se nezaleknout té spousty zajímavých projektů, na kterých je možnost se podílet.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Zajímavé dlouhodobé projekty, prostor, kde můžeš dál růst a učit se.
Nejsme žádný korporát, i když je nás už cca 200!
Příjemné pracovní prostředí v klasických kancelářích na Andělu.
Možnosti osobního a profesního rozvoje.
Zavedený systém odborného vzdělávání, vč. certifikací.
Flexibilní pracovní dobu, vč. sickdays a homeoffice.
Prostor pro vlastní inovace a nápady, protože bez nich to na této pozici nejde.
Širokou nabídku zaměstnaneckých výhod, více na www.komixkariera.com
Nástup: Ihned / dohodou

Lokalita: Praha 5, Drtinova 2a

V případě Tvého zájmu o nabízenou pozici, prosím, zašli nám životopis nebo i odkaz na portfolio nebo případně reference v českém/slovenském jazyce. Ozveme se Ti obratem, a domluvíme se na setkání u nás v KOMIXu.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

KOMIX s.r.o. je česká společnost založená v roce 1992. Specializuje se zejména na dodávky informačních systémů nebo aplikací na klíč, dále pak integrační nebo transformační projekty. Společnost KOMIX také poskytuje konzultační služby zaměřené jak na návrh informačních systémů, tak na jejich kvalitu, testování a provoz.

Počet zaměstnanců

250-499 zaměstnanců
ID: 3537915  Dátum zverejnenia: 14.12.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 50000 Kč/měsíc