Lead / Coach Tester v SW Automatizaci

KOMIX SK s.r.o.

Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 - 4 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš testersky guru Luboš si hľadá parťáka - podľa jeho slov – niekoho s testerským pohľadom na vec pre koho je automatizácia primárne spôsob ako dosiahnuť efektívne výsledky

Chceš koučovať kolegov testerov, zdieľať svoje know-how a stále aktívne pôsobiť na projekte ako tester či test analyst?

Ľuboš by ocenil parťáka, ktorý
• ma čo to dotestované,
• chápe potrebu manuálneho aj automatizovaného testovania,
• ma skúsenosť s viacerými automatizačnými nástrojmi - Robot Framework, Selenium, Cypress, Playwright a Postman.
• a vie čo kedy využiť.
• A kde nevie, tak sa vie poradiť s kolegami. A poradí aj on kolegom, zaučí juniorov.

Chceme niekoho, kto nie je úplný junior aby sa to neučil za behu, je samostatný, vie sa ozvať a vie si nejak poradiť aj s vecami ku ktorým nedostane návod.

K tomu čo by si robil:
• Kompletné zaistenie procesu testovania za našu (development) stranu
• Tvorba testovacej dokumentácie
• Exekúcia manuálnych testov
• Byť v kontakte so zákazníkom - komunikačný jazyk angličtina
• Riešenie automatizácie - stále je to čiastočne od setupu po jej samotné rozširovanie
• Spolupráca na príprave releasov, komunikácia o zmenách, tvorba release notes a podobné

• Dajme dovidenia formulkám ako "mladý dynamicky tím". Aj my sme len ľudia, nie vždy to ide na 100%. Máme lepšie a horšie dni.
• Sme 30 rokov na trhu ale nezaspali sme na vavrínoch – Vzdelávanie, certifikáty a nové technológie je snáď samozrejmosť v IT sfére.
• V novej slovenskej pobočke si vieme benefity prispôsobiť svojim potrebám - či už sú to športové aktivity, snacky alebo technologické hračky ako napriklad HoloLens 2.
• Sme Dogfrendy office - pre niekoho plus, pre nekoho mínus.
• Remote práca je bežná vec, ale občas by sme sa radi stretli v kancelárii - Bratislave alebo Košiciach.
• Máme skvelé vedenie na Slovensku aj v Čechách, ktoré počúva čo máme na srdci.
• Džús, kola, proteínové tyčinky, koláčiky, keksíky, ovocie. Všetko ťa to čaká ak prídeš do kancelárie
• Plyšoví Pikachu a Grogu sú naši office maskoti

Informácie o výberovom konaní

It’s not that we use technology, we live technology

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

• Prax ako SW tester aspoň 5 rokov
• Prax s automatizácu testingu aspoň 3 roky
• Skúsenosť s viacerými automatizačnými nástrojmi - Robot Framework, Selenium, Cypress, Playwright a Postman.
• Schopnostř pracovat samostatne a remote
• Komunikačne schopnosti aj v angličtine

Sme Komix Slovakia, dcérska firma českého SW house a poskytujeme vývoj komerčného softvéru s osobným prístupom. Ponúkame riešenia a služby pre zákazníkov nielen z automobilového a leteckého priemyslu, ale aj v oblastiach zdravotnícta či digitálnej transformácie, IoT, virtuálnej reality a vývoj mobilných aplikácií.

Zameriavame sa na spokojnosť užívateľov a zákazníkov. To znamená – byť chápavý a flexibilný, a prispôsobiť sa vývojovému procesu. Sme tu, aby sme zrealizovali nápady, bez ohľadu na platformu, potrebný technologický balík alebo veľkosť projektu.

Dynamika, flexibilita, transparentnosť, autentickosť, sústredenie a tímová práca sú v našej DNA.
ID: 4497376  Dátum zverejnenia: 9.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac