Cloud Solutions Architect pre náš rozrastajúci sa tím / Remote / Bratislava/ Praha

KOMIX SK s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
4 000 - 8 000 EUR/mesiacFinálna výška ponúkaného finančného odhodnotenia sa môže líšiť v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náš Cloudový guru Tibor si k sebe hľadá kolegu.

Podľa jeho slov je to práca veľmi pestrá, mame širokú škálu projektov, kde je veľká možnosť sebarealizácie, riešenie problémov od strategickej úrovne po vývoj a produkčné riešenie, samozrejme bez zbytočného mikromanažmentu.

Práca remote je pre nás samozrejmosť, aj keď občas stretnutie v office poteší +občastné klientske stretnutia v Prahe.

Čo ťa u nás čaká?
• Architektúra a návrh dizajnu aplikácií primárne v cloud prostredí Azure a hybridnom prostredi
• Hosting aplikácií napríklad v Azure App Service a Azure Functions, AKS, Azure Container Apps
• Práca s viacerimi typmy architektur od monotlitov cez servicne orientovanu architekturu az po microsluzby a s tym spojeny messiging napriklad cez Azure Service Bus, event hub
• Migrácia a realizacia Migrácia komplexnych systemov z onprem do cloudu databázy
• Zavedenie procesov DevOps, vrátane kanálov CI/CD na zostavenie a nasadenie, monitorovanie aplikácií atď.

• Dajme dovidenia formulkám ako "mladý dynamický tím". Aj my sme len ľudia, nie vždy to ide na 100%. Máme lepšie a horšie dni.
• Flexibilita nie je len prázdna fráza a mikromanažment sa u nás nenosí, ale bacha, je to dvojsečná zbraň.
• Sme 30 rokov na trhu ale nezaspali sme na vavrínoch – Vzdelávanie, certifikáty a nové technológie je snáď samozrejmosť v IT sfére - a dosť aj nutnosť.
• V novej slovenskej pobočke si vieme benefity prispôsobiť svojim potrebám - či už sú to športové aktivity, snacky alebo technologické hračky ako napriklad HoloLens 2.
• Sme Dogfriendly office - pre niekoho plus, pre nekoho mínus.
• Remote práca je bežná vec, ale občas by sme sa radi stretli v kancelárii - Bratislave, Košiciach alebo Prahe
• Máme skvelé vedenie na Slovensku aj v Čechách, ktoré počúva čo máme na srdci.
• Džús, kola, proteínové tyčinky, koláčiky, keksíky, ovocie.
Všetko ťa to čaká ak prídeš do kancelárie
• Plyšoví Pikachu a Grogu sú naši office maskoti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Prax na pozícii/v oblasti

4

• Máš skúsenosti v oblasti agilného softvérového inžinierstva a architektúry
• Skúsenosti s Azure.
• Poznáš dôležité technológie v oblasti CNCF
• Počas svojej kariéry si si osvojil mnohé technológie a v prípade potreby si rýchlo osvojíš nové
• Dobre rozumieš cloudovej natívnej architektúre a softvérovým vzorom
• V prípade potreby si pripravený a schopný vyhrnúť si rukávy na programovanie (Java, .NET, JavaScript/TypeScript).
• Skúsenosti s kontajnerovými technológiami sú výhodou
• Angličtina na dobrej úrovni slovom aj písmom

Sme Komix Slovakia, dcérska firma českého SW house a poskytujeme vývoj komerčného softvéru s osobným prístupom. Ponúkame riešenia a služby pre zákazníkov nielen z automobilového a leteckého priemyslu, ale aj v oblastiach zdravotnícta či digitálnej transformácie, IoT, virtuálnej reality a vývoj mobilných aplikácií.

Zameriavame sa na spokojnosť užívateľov a zákazníkov. To znamená – byť chápavý a flexibilný, a prispôsobiť sa vývojovému procesu. Sme tu, aby sme zrealizovali nápady, bez ohľadu na platformu, potrebný technologický balík alebo veľkosť projektu.

Dynamika, flexibilita, transparentnosť, autentickosť, sústredenie a tímová práca sú v našej DNA.
ID: 4465132  Dátum zverejnenia: 16.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 4 000 EUR/mesiac