Reagujte bez životopisu

.Net Developer - nový tim pre náš slovenský Komix tím

KOMIX SK s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
3 000 - 7 000 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Komix rozširuje tím na Slovensku. Pomáhame spoločnostiam byť „data driven“ tým, že dodávame technológie a implementácie pre „smart decision making".

Projekty z oblasti zdravotníctva, reality ci verejná doprava. Konečným produktom môže byť čokoľvek. Prediktívna mobilná aplikácia, ktorá pomáha plánovať bezpečné cesty verejnou dopravou počas. Alebo kompletný globálny CRM systém, ktorý dá predaj a marketing do perfektnej formy. Customizovaný tiketovací systém založený na dátach.

Práca Developera je jasna:
• Dizajnovanie a implementácia nových features
• Úzka spolupráca s ostatnými členmi tímu, výmena poznatkov, kontrola kódu
• Integrácia na Dynamix platformu

Technologicky stack na projetoch
• Microservice architecture (K8s, RabbitMQ, NATS, gRPC, REST, Postgres, …)
• C#/.NET Core,
• Azure
• Dynamics (365, CRM)

• Sme 30 rokov na trhu ale nezaspali sme na vavrínoch – Vzdelávanie, certifikáty a nové technológie je snáď samozrejmosť v IT sfére
• V novej slovenskej pobočke si vieme benefity prispôsobiť svojim potrebám.
• Mirka nosí psov, Marek domáci med a korbáčiky, Anita proteínové tyčinky
• Remote práca je bežná vec, ale občas by sme sa radi stretli v kancelári - Bratislava alebo Košice
• Máme skvelé vedenie na Slovensku aj v Čechách, ktoré počúva čo mame na srdci.
• Džús, kola, proteínové tyčinky, koláčiky, keksíky, ovocie. Všetko ťa to samozrejme tiež čaká v kancelárii
• Plyšoví Pikachu a Grogu (malý Joda) sú naši maskoti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Praktické skúsenosti s vývojom aspoň 4 roky
Komunikačné zručnosti v Angličtine

• Typescript & React pre UI sú plus
• Azure

Sme Komix Slovakia, dcérska firma českého SW house a poskytujeme vývoj komerčného softvéru s osobným prístupom. Ponúkame riešenia a služby pre zákazníkov nielen z automobilového a leteckého priemyslu, ale aj v oblastiach zdravotnícta či digitálnej transformácie, IoT, virtuálnej reality a vývoj mobilných aplikácií.

Zameriavame sa na spokojnosť užívateľov a zákazníkov. To znamená – byť chápavý a flexibilný, a prispôsobiť sa vývojovému procesu. Sme tu, aby sme zrealizovali nápady, bez ohľadu na platformu, potrebný technologický balík alebo veľkosť projektu.

Dynamika, flexibilita, transparentnosť, autentickosť, sústredenie a tímová práca sú v našej DNA.
ID: 4416964  Dátum zverejnenia: 5.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 3 000 EUR/mesiac