Hlavný účtovník/účtovníčka

KOMFOS Prešov, s.r.o.

Miesto práce
Prešov
Termín nástupu
01.12.2019
Mzdové podmienky (brutto)
1 300,-

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Kompletné vedenie podvojného účtovníctva v súvislosti s platnou legislatívou.
- Spracovanie výkazov pre DPH , DzP PO, súhrnný výkaz, kontrolný výkaz,
vypracovanie štatistických výkazov, výkazov NBS.
- Spolupráca s kontrolnými a daňovými orgánmi štátnej správy.
- Zostavovanie účtovanej závierky, cashflow, kontrola hlavnej knihy.
- Zúčtovanie došlých a vyšlých faktúr, bankových výpisov.
- Zaúčtovanie výstupov zo mzdového systému- zaúčtovanie miezd.
- Účtovanie investičného majetku, opravných položiek, úverov, bankových
výpisov, rezerv, prechodných účtov, interných dokladov, skladu.
- Príprava reportov pre bankové subjekty a manažment.
- Koordinácia a spolupráca pri audite.

Informácie o výberovom konaní

Vybraných uchádzačov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- skúsenosť na pozícii s komplexnou správou účtovnej agendy je podmienkou
- znalosť práce so softvérom KARAT je výhodou
- samostatnosť, flexibilita a dobré organizačné schopnosti

Spoločnosť KOMFOS Prešov, s.r.o. - veľkoobchod a maloobchod, ktorá je na trhu od roku 1998 vznikla ako veľkoobchod s mliečnymi výrobkami a začala distribúciu v regióne bývalého východoslovenského kraja. Keďže sa nám v podnikaní s týmto sortimentom darilo rozšírili sme sortiment aj o potravinárske výrobky. S dostatočne širokým sortimentom sme sa stali zaujímavým partnerom pre mnohých dodávateľov a odberateľov. Vybudovali sme si vlastnú maloobchodnú sieť zákazníkov, ktorí nás neustále inšpirujú zlepšovať naše služby na uspokojenie ich vzrastajúcich nárokov. Máme vypracovaný objednávkový a dopravný systém, aby sme boli schopní tovar doručiť do 24 hod. na jednotlivé odberné miesta. Našimi zákazníkmi sú nezávislí obchodníci, hotely, reštaurácie, školské zariadenia a vývarovne.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 1225561  Dátum zverejnenia: 6.11.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 1 300,-