Business promotion / ESG Specialist

Komerční banka, a.s.

Hodžovo námestie 2978/1, Staré Mesto, Slovensko, Bratislava (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 700 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hlavné činnosti a zodpovednosti

  • Zastrešenie ESG tematiky v rámci obchodného tímu banky, sledovanie trendov a noviniek v tejto oblasti, komunikácia ako interná (s centrálou) tak aj externá (napr. relevantné pracovné skupiny Slovenskej bankovej asociácie)
  • Aktívna podpora agendy obchodného tímu v oblasti client experience - rôznych klientskych aktivít a podujatí
  • Podpora riaditeľa korporátneho bankovníctva pri rôznych aktivitách týkajúcich sa ESG, klientov a manažérskeho reportingu
  • Spolupráca na výkone interných kontrol, opatrení a aktualizácií interných procesov

Požiadavky

  • Povedomie a úprimný záujem o témy udržateľnosti, cirkulárnej ekonomiky a ESG
  • Vysokoškolské vzdelanie
  • Pokročilý anglický jazyk
  • Iniciatívnosť, time management, zmysel pre detail, dobré komunikačné schopnosti
  • Základné porozumenie fungovania banky (je výhodou)
  • Prax min. 3 roky
  • Vodičské oprávnenie typu B

Ponúkame

  • Plne hradené stravné lístky v hodnote 7 EUR/deň
  • Týždeň dovolenky naviac, narodeninový deň, dobrovoľnícky deň, 3 dni pracovného voľna s náhradou mzdy
  • Produkty a služby KB v Českej republike s výhodnejšími podmienkami: zdarma vedenie bežného a sporiaceho účtu, mobilná banka, ďalej výhodnejšie úročenie na bežnom a sporiacom účte
  • Možnosť nákupu Karty MultiSport
  • Príspevok na Doplnkové dôchodkové sporenie a na Životné poistenie
  • Príspevok na voľnočasové aktivity/zdravé stravovanie
  • Príspevok pri skoršom návrate z materskej a rodičovskej dovolenky do 3 rokov veku dieťaťa

Mobilný telefón
Vzdelávacie kurzy, školenia
Stravné lístky/príspevok na stravovanie
Dovolenka 5 týždňov
Možnosť home office
Flexibilný začiatok/koniec pracovnej doby
Notebook
Príspevok na šport/kultúru/voľný čas
Príspevok na dôchodkové/životné pripoistenie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské

Inzerujúca spoločnosť

Kontakt

Kontaktná osoba: Miroslava Kalabisová
E-mail: poslať životopis