Administratívna výpomoc - Brigáda v ALD Automotive Slovakia

Komerční banka, a.s.

Miesto práce
Panónska cesta 3664/47, Petržalka
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Mzdové podmienky (brutto)
6 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ALD Automotive Slovakia s.r.o., spoločnosť patriaca do Skupiny Société Générale, hľadá nového kolegu/kolegyňu. Hľadáme administratívnu výpomoc pre technické oddelenie, remarketing a financie.

Pracovná náplň

  • Administratíva dokumentov pre fakturáciu
  • Spolupráca pri odhlasovaní technických preukazov
  • Spracovávanie dokumentov súvisiacich s prípravou predaja automobilov
  • Práca s internými systémami

Čo od Vás očekávame

  • Min. SŠ vzdelanie
  • Pečlivosť, flexibilitu a zodpovednosť
  • Užívateľskú znalosť práce na PC

Ponúkame Vám

  • Prácu v úspešnej ndnárodnej spoločnosti
  • Možnosť prispôsobenia dochádzky
  • Priateľský tím a príjemné pracovné porstredie
  • Možnosť získania cenných znalostí a skúseností
  • Odmenu 6 EUR/hodinu

Požiadavky na zamestnanca

ID: 4789913  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto): 6 EUR/hod.