Data Engineer Senior – Big Data

Komerční banka, a.s.

Místo práce
Náměstí Junkových, Praha 13, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 1. 500 EUR/mesiac v závislosti od seniority kandidáta a jeho individuálnych skúseností a znalostí. Vzájomné predstavy budú upresněné už pri telefonickom hovore.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máš rád pokročilé technologie, zajímá Tě práce s daty a máš přehled v nejnovějších trendech jejich zpracování? Nemáš na stávající pozici možnost vyzkoušet zajímavé postupy na reálných projektech, chybí Ti potřebné nástroje, potýkáš se s nedostatečně popsanými datovými zdroji či se “jen“ nemáš koho zeptat, když skončíš ve slepé uličce? Pokud vícekrát zaznělo rozhodné ano, možná je čas rozšířit řady našeho squadu BIG Data inženýrů!

Co Tě čeká
* Budeš pracovat s rozsáhlou sadou technologií postavených na platformě Hadoop
* Využiješ nástroje pro zpracování dat v reálném čase
* Zapojíš se do projektů využívajících strojové učení a umělou inteligenci
* V rámci DevOps týmu vyzkoušíš mix analýzy, vývoje i provozu zajímavých aplikací
* Budeš se účastnit návrhu architektury komplexních řešení s velkou přidanou hodnotou
* Dostaneš prostor zkoušet nové postupy v rámci R&D

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Ti nabízíme
*Práci v profesionálním týmu a prostor pro seberealizaci
*Možnost dalšího vzdělávání a odborná školení
*Přístup k nejnovějším technologiím
*Flexibilní pracovní doba a možnost využití home office
*Bohatý systém benefitů: 5 týdnů dovolené, plně hrazené stravenky v hodnotě 100 Kč, zvýhodněné zaměstnanecké podmínky a úrokové sazby na bankovní produkty - včetně hypoték, příspěvky na penzijní pojištění, 2 dny zdravotního volna a mnoho dalších v rámci Cafeterie

Požadavky na zaměstnance

vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co budeš potřebovat
* VŠ technického zaměření, min. 3 roky praxe v oblasti analýzy a aplikačního vývoje
* Výborná znalost SQL, zkušenosti s datovým modelováním
* Dobrá znalost některého ze skriptovacích jazyků např. (Python, Bash, JavaScript, …)
* Podmínkou je znalost či alespoň dobré povědomí o Big Data distribucích Hadoop (Cloudera, Hortonworks nebo MapR) a o jejich součástech - Hive, Impala, Spark, HBase, Scoop atd.
* Výhodou je znalost programovaní v Java či Scala
* Velkou výhodou znalost co nejvíce z následujících technologií a nástrojů: Kafka, Elastic, Jenkins, Nexus, Maven, UrbanDeploy
* Tah na branku, zájem učit se nové technologie a postupy
* Týmovou osobnost se schopností samostatně plnit svěřené zadání
* Komunikativní znalost angličtiny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Každý pátý dospělý Čech je naším klientem. Jsme mateřskou společností Skupiny KB a součástí mezinárodní skupiny Société Générale. Nabízíme služby retailového, podnikového a investičního bankovnictví. Umíme pracovat s moderními technologiemi jako chatbot, RPA, ML, AI a ani FinTech pro nás není cizí slovo. Fandíme inovacím, opensource a agilnímu způsobu řízení. Jsme držiteli ocenění TOP Zaměstnavatel 2018 a 2019 v kategorii Bankovnictví & Investice.

V technologické a delivery části banky uplatníme odborníky, pro které je řešení komplexních úkolů v regulatorním finančním prostředí výzvou! Hledáme juniory, kteří se chtějí učit, ale i zkušené experty, které láká rozsáhlá architektura a prointegrovanost, typická pro firmu naší velikosti. Pracujeme na aktivitách dlouhodobějšího charakteru a dodáváme v principech Agile@Scale. Přidáte se?

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3822872  Dátum zverejnenia: 2.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Od 1. 500 EUR/mesiac v závislosti od seniority kandidáta a jeho individuálnych skúseností a znalostí. Vzájomné predstavy budú upresněné už pri telefonickom hovore.