Vedúci smeny

KOM Polster s.r.o.

Miesto práce
Nová Stráž, Hlavná, Komárno-Nová Stráž
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1000 eur podľa skúsenosti a mesačné prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Riadenie a motivácia pracovníkov
- Denná komunikácia s vedením firmy
- Stanovenie cielov, optimalizáícia výroby
- Rozdeľovanie práce jednotlivým pracovníkom
- Kontrola vykonania práce

• práca v stabilnej nemeckej spoločnosti s dlhoročným pôsobením na Slovensku
• Jedálne lístky v hodnote 3,60 €/deň
• bonusový systém
• benefity spoločnosti
• príležitosť pre odborný a kariérny rast
• preplatené cestovanie

Svoje životopisy zasielajte na e-mailovú adresu: [email protected]

Vybraní uchádzači budú kontaktovaní s pozvaním na osobné stretnutie.

Uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania súhlasí s použitím osobných údajov v databáze spoločnosti Kom Polster, s.r.o. v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z.

Vopred sa ospravedlňujeme tým, ktorých nebudeme kontaktovať - v zmysle zákona o ochrane osobných údajov budú Vaše osobné údaje skartované.
Znalosť maďarského na pokročilovej úrovni je podmienkou!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2019 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - základy
Microsoft Excel - základy

- Zodpovednosť a spoľahlivosť
- Prirodzená autorita
- Organizačné a riadiace zručnosti
- Predchádzajúca skúsenosť s vedením v výrobe
- Komunikačné zručnosti

Ďalšie požiadavky:
Bezúhonnosť, zdravotná spôsobilosť, komunikačné a organizačné schopnosti, flexibilita, spoľahlivosť, zodpovednosť a kreatívne riešenie problémov.
Dlhoročná prax je vítaná.

Nemecká spoločnosť, výrobca čalúneného nábytku so sídlom v Komárne. Jeden z najvýznamnejších zamestnávateľov v oblasti s viac ako 500 zamestnancami. Spoločnosť má pevné pozadie, ponúka dlhodobú pracovnú príležitost a bezpečný príjem pre svojich zamestnancov.

Počet zamestnancov

500-999 zamestnancov

Hlavná 78
945 04 Komárno-Nová Stráž

Kontakt

ID: 3379003   Dátum zverejnenia: 8.1.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1000 eur podľa skúsenosti a mesačné prémie