Vodič VZV/Skladník

KOM Polster s.r.o.

Miesto práce
Hlavná 78, 945 04 Komárno-Nová Stráž
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
722 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zabezpečuje vykládku a príjem materiálu;
- zabezpečuje výdaj materiálu;
- práca s vysokozdvižným vozíkom;
- zodpovedá za správne uskladnenie materiálu v súlade so slovenskými normami, a internými smernicami
-zodpovedá za správne vedenie skladovej evidencie
- materiál uskladňuje podľa určenia na prislúchajúce skladové miesto v súlade s požiadavkami na produkt,
- priebežne kontroluje kvalitu uskladneného materiálu. Pri zistení poškodenia, zabezpečí jeho odstránenie
- informuje o nezrovnalostiach zistených pri príjme materiálu zodpovednú osobu (vedúceho skladového hospodárstva, oddelenie nákupu, oddelenie kvality, vedúceho logistiky, manažéra výroby),
- zodpovedá za správne systémové spracovanie príjmu a výdaja materiálu,
- zodpovedá za správne vedenie skladovej evidencie,
- zabezpečuje súvislý tok materiálu na základe podkladov z oddelenia plánovania (napr. výrobná zákazka, expedičný zoznam), informuje o chýbajúcom materiáli
- vysoká miera zodpovednosti
- zmysel pre poriadok a čistotu

• práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti s dlhoročným pôsobením na Slovensku
• sociálne istoty
• úväzok na 37,5 hod/týždeň
• Jedálne lístky v hodnote 3,83 eurá/deň
• Dochádzkový bonus v hodnote 50 eur
• Pracovná príplatky za nadčasy, víkendy
• bonusový systém
• benefity spoločnosti
• zmluva priamo s firmou (nie sme agentúra práce)
• príležitosť pre odborný a kariérny rast

Svoje životopisy zasielajte na e-mailovú adresu: [email protected]

Vybraní uchádzači budú kontaktovaní s pozvaním na osobné stretnutie.

Uchádzač o prijatie do zamestnania zaslaním životopisu a žiadosti o prijatie do zamestnania súhlasí s použitím osobných údajov v databáze spoločnosti Kom Polster s.r.o. v súlade so zákonom č. 122/2013 Z.z.

Vopred sa ospravedlňujeme tým, ktorých nebudeme kontaktovať - v zmysle zákona o ochrane osobných údajov budú Vaše osobné údaje skartované.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Maďarský jazyk - Expert (C2) alebo Slovenský jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

- dobrý fizický a zdravotný stav
- platný preukaz vodiča VZV
- predchádzajúca skúsenosť s vedením VZV
- platný zdravotný preukaz zamestnanca
- dôslednosť, svedomitosť, flexibilita
- ochota pracovať na 2 smeny
- skúsenosti spojené so skladovým hospodárstvom sú vítané
- dobrá znalosť skladovej a manipulačnej techniky
-spoľahlivosť
-flexibilita

Certifikáty:
Preukaz obsluhy motorových vozíkov (preukaz na vysokozdvižný vozík) podľa zákona č. 124/2006 Z.z. o bezpečnosti a ochrane zdravia pri práci a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení neskorších predpisov (§ 16 ods. 1)

Nemecká spoločnosť - Kom Polster s.r.o., výrobca čalúneného nábytku so sídlom v Komárne - v Novej Stráži je jeden z najvýznamnejších zamestnávateľov v oblasti s viac ako 250 zamestnancami. Spoločnosť poskytuje silné zázemie, ponúka dlhodobú pracovnú príležitosť a bezpečný príjem pre svojich zamestnancov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3342235  Dátum zverejnenia: 20.2.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 722 EUR/mesiac