Junior PHP programátor / web developer - Home Office

KOLLÁR services s. r. o.

Karpatské námestie 10A, Bratislavský kraj, Banskobystrický kraj, Žilinský kraj, Trenčiansky kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj, Prešovský kraj, Košický kraj, Juhomoravský kraj, Juhočeský kraj, Karlovarský kraj, Královohradecký kraj, Liberecký kraj, Olomoucký kraj, Moravskosliezsky kraj, Pardubický kraj, Plzenský kraj, Ústecký kraj, Stredočeský kraj, Zlínsky kraj, okres Malacky, okres Martin, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme nového programátora. Pracovať budete na webových stránkach, online aplikáciách, e-shopoch a rôznych interných systémoch. Vyvíjame pre klientov, ale aj pre interné potreby a naše dcérske firmy.

Pracovať budete prevažne v spolupráci s grafikom, kóderom a ďalšími programátormi. Niektoré projekty riešime tímovo, niektoré budú pridelené len vám.

- možnosť HOME OFFICE v plnom rozsahu, porady sa realizujú cez Skype / FB / telefón - ak ste dobrý, nezáleží odkiaľ ste :)
- podpora od ostatných členov tímu
- možnosť profesionálneho rastu
- sebarealizácia a rozvoj
- možnosť pracovať part time
- pracovná doba dohodou
- možnosť firemného telefónu, notebooku

- posielate nám aj vaše referencie a skúsenosti, predstavu o plate, pracovnom čase

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

PHP - pokročilý
HTML - pokročilý
JavaScript - pokročilý
CSS - pokročilý
MySQL - základy

- nutná znalosť PHP (OOP), MySQL, HTML, CSS, JS (jQuery)

Už od roku 2007 pomáhame vytvoriť pre vašu firmu marketingovú identitu, analyzujeme konkurenciu a trh, tvoríme jedinečné webové stránky, e-shopy, mobilné aplikácie a informačné systémy s rozsiahlou funkcionalitou pre tých najnáročnejších hráčov na trhu a poskytujeme úspešnú internetovú reklamu s modernými dizajnovými riešeniami.

Adresa spoločnosti

KOLLÁR services s.r.o.
Karpatské námestie 10A
83106 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Martin kollár
Tel.: +421944071323
E-mail: poslať životopis
ID: 3363581   Dátum zverejnenia: 16.4.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   dohodou