Administratívny pracovník

KOLIBA, a.s.

Miesto práce
Hriňová-Krivec l.
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiaczákladná mzda: 1200,00€ mesačne + prémie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- evidencia a archivácia technických a projektových dokumentácií v papierovej a elektronickej forme,
- preberanie dokumentácie od dodávateľov technológií a stavieb,
- evidencia revíznych správ v celej prevádzke a zabezpečenie ich obnovy podľa platných predpisov,
- evidencia technických dokumentácií súvisiacich s celou prevádzkou, zabezpečenie potrebných kontrol a revízií,
- zabezpečenie školení podľa druhu práce a ich evidencia,
- zabezpečenie školení BOZP, riešenie, evidencia PU, vypracovanie rizika,
- zabezpečenie a evidencia potrebných preukazov,
- zabezpečenie a evidencia periodických lekárskych prehliadok podľa druhu práce,
- evidencia, kontrola, zabezpečenie revízií hasiacich prístrojov, hydrantov,
- vypracovanie smerníc BOZP, CO, PO,
- komunikácia s Inšpektorátom práce, zabezpečenie požiarnej ochrany a komunikácia s Hasičským zborom, zabezpečenie civilnej ochrany a komunikácia s Ministerstvom vnútra,
- zabezpečenie stavebných povolení, kolaudačných rozhodnutí a všetkých súvisiacich podkladov

- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu pošlite žiadosť a životopis na uvedenú emailovú adresu. Vybratí uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vodičský preukaz

B

- komunikatívnosť,
- zodpovednosť,
- samostatnosť,
- flexibilita,
- osvedčenie na činnosť ABT, osvedčenie o odbornej spôsobilosti na vykonávanie činnosti technika PO, osvedčenie o odbornej spôsobilosti na úseku CO - výhodou

Hriňovská mliekáreň KOLIBA vznikla v roku 1993 ako súkromná spoločnosť so zameraním sa na spracovanie mlieka prevažne z Podpoľania. V súčasnosti sa spoločnosť KOLIBA sústreďuje na výrobu polotvrdých zrejúcich syrov, tradičného masla a sušených mliečnych produktov. Po viac ako tridsaťročnej výrobnej a obchodnej histórii sme sa stali jedným z najväčších zamestnávateľov v regióne. Naše portfólio expandujeme do viac ako tridsiatich krajín. Jedným z hlavných cieľov je bezpečnosť a kvalita, dôkazom čoho sú získané certifikáty ISO 9001:2015 a ISO 22000:2018, IFS, Halal.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4430598  Dátum zverejnenia: 22.9.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac