Inštruktor predaja

KOLIBA, a.s.

Žilinský kraj, Prešovský kraj, Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
850 - 1 360 EUR/mesiac850,00 EUR základná mzda, plus prémie do výšky 60% zo základnej mesačnej mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- zaškolenie osôb na obsluhu chladiarenských vozidiel,
- praktická časť so zameraním sa na:
- prípravu chladiarenského vozidla,
- samotná manipulácia s tovarom,
- zaučenie nových predajcov do celého systému predaja, vrátane zaučenia práce s mobilným počítačom /PSION/ - práca priamo pri rozvoze tovaru,
- kontrola predajcov,
- kontrolné jazdy s vybranými a existujúcimi predajcami,
- zodpovednosť u nových predajcov za tovar, financie, pohľadávky, tovarové, finančné a pohľadávkové manko počas celej doby zácviku,
- vyhľadávanie nových zákazníkov,
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov,
- v prípade výpadku predajcu plnohodnotné zastúpenie na rozvoznej linke - nakládka, vykládka, rozvoz tovaru, ambulantný predaj,
- možnosť vyslania v prípade potreby na akúkoľvek linku (výkon práce vo všetkých krajoch),
- návrhy zlepšení,
- administratíva,
- práca na týždňové turnusy

- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti,
- zázemie silnej stabilnej spoločnosti,
- práca v príjemnom pracovnom prostredí,
- dlhodobá pracovná perspektíva,
- možnosť osobného rozvoja a profesného rastu

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu pošlite životopis a motivačný list na uvedenú emailovú adresu. Vybratí uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C

- vodičský preukaz sk. C a karta vodiča - podmienka,
- komunikatívnosť,
- flexibilita,
- skúsenosti s rýchloobratkovým tovarom výhodou,
- vysoká orientácia na zákazníka,
- ochota učiť sa,
- zodpovedný prístup k práci,
- tímový duch

Hriňovská mliekáreň KOLIBA vznikla v roku 1993 ako súkromná spoločnosť so zameraním sa na spracovanie mlieka prevažne z Podpoľania. V súčasnosti sa spoločnosť KOLIBA sústreďuje na výrobu polotvrdých zrejúcich syrov, tradičného masla a sušených mliečnych produktov. Po viac ako tridsaťročnej výrobnej a obchodnej histórii sme sa stali jedným z najväčších zamestnávateľov v regióne. Naše portfólio expandujeme do viac ako tridsiatich krajín. Jedným z hlavných cieľov je bezpečnosť a kvalita, dôkazom čoho sú získané certifikáty ISO 9001:2015 a ISO 22000:2018, IFS, Halal.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4071862  Dátum zverejnenia: 3.2.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 850 EUR/mesiac