Obchodný zástupca pre český trh

KOLIBA, a.s.

Miesto práce
Slovensko, Česko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
čo najskôr
Mzdové podmienky (brutto)
1 000 - 7 000 EUR/mesiacmzda je podmienená výkonom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj mliečnych a sušených výrobkov,
- komunikácia so zákazníkmi,
- prezentovanie služieb spoločnosti,
- tvorba cenových ponúk a akcií,
- poskytovanie komplexných služieb pre potreby zákazníkov,
- sídlo spoločnosti na strednom Slovensku, pole pôsobnosti bude v Českej republike

- práca v stabilnej slovenskej spoločnosti, ktorá pôsobí na trhu viac ako 25 rokov,
- dlhodobá pracovná perspektíva

V prípade záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu pošlite žiadosť a životopis na uvedenú e-mailovú adresu. Vybratí uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- bezúhonnosť,
- komunikatívnosť,
- flexibilita, efektivita,
- samostatnosť a zodpovedný prístup k práci,
- iniciatíva a chuť vzdelávať sa,
- skúsenosti na podobnej pozícii,
- vlastné motorové vozidlo

Hriňovská mliekáreň KOLIBA vznikla v roku 1993 ako súkromná spoločnosť so zameraním sa na spracovanie mlieka prevažne z Podpoľania. V súčasnosti sa spoločnosť KOLIBA sústreďuje na výrobu polotvrdých zrejúcich syrov, tradičného masla a sušených mliečnych produktov. Po viac ako tridsaťročnej výrobnej a obchodnej histórii sme sa stali jedným z najväčších zamestnávateľov v regióne. Naše portfólio expandujeme do viac ako tridsiatich krajín. Jedným z hlavných cieľov je bezpečnosť a kvalita, dôkazom čoho sú získané certifikáty ISO 9001:2015 a ISO 22000:2018, IFS, Halal.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 3973201  Dátum zverejnenia: 23.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac