Vodič/Predajca

KOLIBA, a.s.

Miesto práce
Žilinský kraj, Veľký Krtíš (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
formou provízie, bude upresnený na pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- miesto výkonu práce Liptovský Mikuláš, Martin, Ružomberok, Turčianske Teplice,
- denný rozvoz a predaj potravinových výrobkov v pridelenom regióne,
- príprava a používanie chladiarenského vozidla,
- samotná manipulácia s tovarom,
- práca s mobilným počítačom /PSION/ - práca priamo pri rozvoze tovaru,
- vyhľadávanie nových zákazníkov,
- starostlivosť o existujúcich zákazníkov

- príležitosť zamestnať sa v stabilnej firme, ktorá pôsobí na trhu už 25 rokov

V prípade záujmu o pracovnú pozíciu pošlite životopis a motivačný list na uvedenú e-mailovú adresu. Vybratí uchádzači budú pozvaní na osobný pohovor. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky naše požiadavky. Miesto výkonu práce sú okresy Veľký Krtíš, Poltár, Lučenec, Detva.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vodičský preukaz

C

- vodičský preukaz sk. C,
- platné doklady o zdravotnej a psychickej spôsobilosti vodiča,
- karta vodiča do digitálneho tachografu,
- kvalifikačná karta vodiča,
- občianska a dopravná bezúhonnosť,
- platné školenie vodičov,
- zdravotný preukaz,
- ochota pracovať,
- samostatnosť,
- presnosť,
- časová flexibilita

Hriňovská mliekáreň KOLIBA vznikla v roku 1993 ako súkromná spoločnosť so zameraním sa na spracovanie mlieka prevažne z Podpoľania. Od roku 2006 je v hriňovskej mliekárni zavedený systém kontroly kvality výroby HACCP. Manažment mliekárne je zameraný na bezpečnosť a kvalitu výroby, čoho dôkazom sú i získané certifikáty STN EN ISO 9001:2008, STN EN ISO 22000:2005 a IFS.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

KOLIBA a.s.
Krivec 2663
962 05 Hriňová
ID: 3095910   Dátum zverejnenia: 17.9.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   formou provízie, bude upresnený na pohovore