Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Čašník/čašníčka

Koleják

Miesto práce
Ventúrska 6, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiacPlus Trinkgelty

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do reštaurácie v starom meste Camel Restaurant and Bar na Ventúrskej ulici 6 v Bratislave, hľadáme:
šikovných a skúsených čašníčkov/čašníčky s praxou v gastronómii a aj brigádnikov s praxou. Reštaurácia disponuje veľkou vonkajšou letnou terasou. Ponúkame stabilnú dlhodobú prácu v sympatickom kolektíve. Pracuje sa dlhý/krátky týžden, alebo pracovný čas podľa dohody
☑️ v prípade seriózneho záujmu si dohodnite osobné stretnutie 0911744232,
0903202993

Hľadáme Teba
- ak si zodpovedný a spoľahlivý
- hostí obsluhuješ s úsmevom
- máš príjemné vystupovanie
- ovládaš podávanie kávy, piva, ľadových čajov, rôznych nealko aj alko drinkov
- tvoja práca ťa baví

Požiadavky na zamestnanca

študent strednej školy
stredoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

V centre Bratislavy existujeme už dlhé roky a naša reštaurácia prešla viacerými zmenami, modernizáciou priestorov, úpravami ponúk jedál ako aj ich prípravy na základe požiadaviek doby a chutí zákazníkov.
Ponúkame tradičné jedlá našej slovenskej rozmanitej kuchyne ako aj stále väčšmi obľúbené jedlá zahraničného pôvodu. Vyhovieme aj špeciálnym požiadavkám zákazníka na spôsob prípravy pri rôznych diétach… Kávičkárov potešíme výberovou lahodnou kávou. Pre milovníkov piva ponúkame pestrý sortiment domáceho piva.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4544757  Dátum zverejnenia: 9.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac