Personalista/-tka v Rajeckej Lesnej

Kofola a.s.

Miesto práce
Rajecká Lesná
Termín nástupu
dohodou
Od 1 100 EUR/mesiac+ 20% mesačná prémia + 10 % ročná prémia (finálna čiastka zákl. mzdy bude dohodnutá po osobnom rozhovore v závislosti od skúseností, znalostí, ... )

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

"Keď ju miluješ, nie je čo riešiť". Tak nič nerieš a pridaj sa k nám! Hľadáme personalistu za materskú a rodičovskú dovolenku.

Ak máš skúsenosti s personalistikou, rád komunikuješ s ľuďmi a aj v náročných situáciách si poradíš s nadhľadom, možno hľadáme práve Teba :)

Náš tím chceme posilniť o Človeka s veľkým Srdcom, pozitívnou energiou a prístupom k ľuďom okolo seba. Príjemného, trpezlivého "operatívca", s úsmevom na tvári, ktorý je ochotný pomôcť a poradiť.

Tvojou každodennou hlavnou náplňou práce bude:

  • aktívna príprava a komplexné vedenie personálnej agendy zamestnancov v sklade
  • recruitment robotníckych pozícií od A po Z
  • zabezpečenie lekárskych prehliadok, zákonných školení

Naviac k základnej mzde okrem mesačnej a ročnej prémie Ti ponúkame:

  • príspevok na dopravu do zamestnania podľa vzdialenosti bydliska (16€ - 100€)
  • príspevok na stravu
  • príspevok na rekreáciu, dovolenku do výšky 150€
  • 5 týždňov dovolenky pre všetkých + 2 dni voľna naviac
  • pružný pracovný čas
  • bohatý pitný režim z našich výrobkov
  • práca vo firme s dlhoročnou tradíciou a zázemím
  • odborné vzdelávanie, sebarozvoj, možnosť profesijného i osobného rastu
  • notebook, telefón, zvýhodnený telefónny paušál
  • a ďalšie benefity ako odmeny pri výročiach, narodení dieťaťa, svadbe, darovaní krvi, narodeninový príspevok, Cafeteria, teambuilding, zamestnanecké aktivity, súťaže...

V prípade záujmu o uvedenú pozíciu a spĺňania požiadaviek vyplňte online formulár uchádzačov o prácu, ktorý sa Vám zobrazí po kliknutí na kolónku "Reagovať na ponuku". Do prílohy pripojte Váš MOTIVAČNÝ LIST - prečo som ten najvhodnejší kandidát na túto pozíciu?
Na výberové stretnutie pozveme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky a poslali svoj životopis a motivačný list podľa definovaných podmienok. Vybraných kandidátov budeme pozývať na stretnutie telefonicky, mailom.
Ostatným uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.
Ďakujeme za pochopenie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostávajú ešte 3 dni)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

zameranie na ekonomiku

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
SAP - Mierne pokročilý
Personalistika - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

  • praktické skúsenosti v oblasti personalistiky - min. 2 roky
  • znalosť legislatívy z oblasti pracovno - právnej a mzdovej (predovšetkým Zákonník práce zákony z oblasti zdravotného a sociálneho poistenia)
  • znalosť práce SAP (HR modul) výhodou
  • znalosť práce s MS balíkom na pokročilej úrovni
  • spoľahlivosť, zodpovednosť, aktívny a samostatný prístup k riešeniu problémov,
  • vysoká prozákaznícka orientácia, komunikatívnosť
  • schopnosť odolávať stresu

Sme Kofola.

Kofola ČeskoSlovensko vyrába nealkoholické nápoje so starostlivosťou a láskou, a to hneď v deviatich závodoch na piatich trhoch strednej a východnej Európy. Do našej rodiny patrí viac ako 1 800 Kofolákov, ktorí nám pomáhajú meniť svet k lepšiemu, žiť zdravo a stále hľadať nové cesty.

Sme pyšní na to, že vyrábame Kofolu, tradičný československý kolový nápoj s originálnou receptúrou. Pod krídla Kofoly ČeskoSlovensko patrí tiež pramenitá voda Rajec, sirupy Jupí a detské nápoje Jupík, hroznová Vinea, čerstvé ovocné a zeleninové šťavy UGO, energetický nápoj Semtex a ďalšie tradičné československé značky, ktoré nájdete tu. Adriatický región zásobujeme slovinskou minerálnou vodou Radenska a chorvátskou minerálnou vodou Studenac. V roku 2017 spoločnosť kúpila poľského výrobcu ovocných a bylinných produktov Premium Rosa. Medzi naše posledné akvizície patrí aj spoločnosť LEROS, tradičný český výrobca zmesí z liečivých rastlín a slovenská minerálna voda Kláštorná.

Pod licenciou vyrábame a distribuujeme RC Colu a Oranginu. Máme radosť, že sme výhradným distribútorom značiek Evian, Badoit a Rauch pre Česko a Slovensko a tiež oficiálnym distribútorom liečivej vody Vincentka.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4786811  Dátum zverejnenia: 18.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac