Technológ v potravinárskej výrobe

Kofola a.s.

Miesto práce
Rajecká Lesná
Termín nástupu
ihneď / dohodou
1 370 EUR/mesiacPriemerná nástupná mesačná mzda 1700€ brutto vrátane variabilnej zložky mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu kvality hľadáme posilu, ktorá sa nebojí nových výziev a bude plnohodnotným členom nášho stáleho tímu výrobného závodu v Rajeckej Lesnej.
Ak máš VŠ potravinárskeho zamerania, systém HACCP Ti nie je cudzí a Tvojou hlavnou devízou je chuť sa neustále učiť a zlepšovať sa v odbore, určite nám daj o sebe vedieť.

Náplň práce je rôznorodá, no určite môžeme zaručiť dennodennú rutinu činností ako je:
* zabezpečenie kvality výrobkov z technologického pohľadu návrhom vhodných opatrení
* návrh, realizácia a kontrola parametrov technologických procesov pri výrobe balenej vody a nápojov
* plánovanie a kontrola sanitácie technológií
* zabezpečenie úpravy vody

Čo Ti ponúkame?
• perspektívnu prácu v stabilnej firme s dlhoročnou tradíciou,
• výkonnostný mesačný bonus
• ročný bonus na základe hospodárenia firmy
• príspevok na dopravu do zamestnania podľa vzdialenosti bydliska (16€ - 100€)
• obed v závodnej jedálni len za 1,- €
• 5 týždňov dovolenky pre všetkých + naviac 1 deň voľna "Láskyplný piatoček"
• mimoriadny príspevok na rekreáciu nad rámec zákona 150€
• dobroty z Kofoly :)
• zabezpečenie Osvedčenia pre prácu s vodou (v hodnote 50€)
• zaškolenie skúsenými kolegami, odborné vzdelávanie, inovačné dni
• odborný rozvoj, kariérny chodník
• moderné a čisté pracovisko a ochranné prac. prostriedky (pracovná obuv, odevy a ostatné ochranné pomôcky)
• Cafeteria už po pol roku (Edenred)
• akcie pre zamestnancov - Novoročné vykročenie, vianočný balíček a iné ...
• odmeňujeme aj pri pracovných výročiach, osobných vekových výročiach, narodení dieťaťa, svadbe, darovaní krvi...
• a mnoho iného :)

Pozícia je horúca :) preto, ak si sa našiel v našom popise, neváhaj a hneď reaguj cez online formulár "Poslať spoločnosti životopis".
Ďakujeme za prejavený záujem. Kandidátov budeme kontaktovať telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Biotechnológia, potravinárstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Potravinársky technológ

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

*zdravotná spôsobilosť
*znalosť práce s PC
*dôslednosť, zodpovednosť, lojalita
*komunikatívnosť
*silná orientácia na tímovú prácu

Sme Kofola.

Kofola ČeskoSlovensko vyrába nealkoholické nápoje so starostlivosťou a láskou, a to hneď v deviatich závodoch na piatich trhoch strednej a východnej Európy. Do našej rodiny patrí viac ako 1 800 Kofolákov, ktorí nám pomáhajú meniť svet k lepšiemu, žiť zdravo a stále hľadať nové cesty.

Sme pyšní na to, že vyrábame Kofolu, tradičný československý kolový nápoj s originálnou receptúrou. Pod krídla Kofoly ČeskoSlovensko patrí tiež pramenitá voda Rajec, sirupy Jupí a detské nápoje Jupík, hroznová Vinea, čerstvé ovocné a zeleninové šťavy UGO, energetický nápoj Semtex a ďalšie tradičné československé značky, ktoré nájdete tu. Adriatický región zásobujeme slovinskou minerálnou vodou Radenska a chorvátskou minerálnou vodou Studenac. V roku 2017 spoločnosť kúpila poľského výrobcu ovocných a bylinných produktov Premium Rosa. Medzi naše posledné akvizície patrí aj spoločnosť LEROS, tradičný český výrobca zmesí z liečivých rastlín a slovenská minerálna voda Kláštorná.

Pod licenciou vyrábame a distribuujeme RC Colu a Oranginu. Máme radosť, že sme výhradným distribútorom značiek Evian, Badoit a Rauch pre Česko a Slovensko a tiež oficiálnym distribútorom liečivej vody Vincentka.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4779721  Dátum zverejnenia: 8.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 370 EUR/mesiac