Zástupca/-kyňa manažéra kvality výrobkov v potravinárskej výrobe v Rajeckej Lesnej

Kofola a.s.

Miesto práce
Rajecká Lesná
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 400 EUR/mesiacvýsledná mzda závisí od seniority kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zákaznícka spokojnosť je pre Teba prioritou a chceš sa podieľať na neustálom zlepšovaní kvality potravinárskych výrobkov širokého produktového portfólia?
Máš VŠ vzdelanie potravinárskeho/chemického zamerania a dokážeš motivovať členov tímu a viesť ich k splneniu spoločných cieľov? Potom hľadáme práve Teba.
Čo budeš u nás robiť?
- aktívne sa podieľať na tvorbe a rozvoji systému riadenia kvality vo výrobnom závode na oddelení kvality našich výrokov
- riadiť proces trvalého zlepšovania kvality výrobkov a procesov
- zodpovedať za plnenie zákazníckych požiadaviek a zabezpečenie kvality výrobkov
- riadiť riešenie zákazníckych sťažností, reklamácií a včas na ne reagovať
- tvoriť plány HACCP
- podieľať sa na zaistení pravidiel vyplývajúcich z normy IFS
- schvaľovať špecifikáciu vstupných materiálov a surovín
- sledovať legislatívne zmeny a podieľať sa na procese schvaľovania etikiet výrobkov
- riadiť, motivovať a rozvíjať tím
- tráviť značnú časť pracovného času na cestách - miesto výkonu práce budeš mať v Rajeckej Lesnej a v Ostrave.

Čo Ti môžeme ponúknuť?
- možnosť byť súčasťou úspešnej stabilnej spoločnosti na trhu s množstvom benefitov zo SF: príspevok na dopravu do zamestnania (podľa počtu km), spoločenské akcie pre zamestnancov 2 x ročne, príspevok na rekreáciu aj mimo zákona, pitný režim, zájazdy pre zamestnancov, darovanie krvi, odmena pri pracovnom alebo životnom jubileu a iné...
- motivujúce finančné ohodnotenie
- mimoriadne odmeny
- zabezpečenie stravovania
- účasť na kurze anglického jazyka
- práca s modernými výrobnými technológiami v potravinárskej výrobe

Pozícia je horúca :) preto, ak si sa našiel v našom popise, neváhaj a hneď reaguj cez online formulár "poslať spoločnosti životopis". Životopis stačí poslať v slovenskom jazyku. Keďže nás zaujíma Tvoja motivácia pracovať na tejto pozícii v uvedenom odbore, prosím pripoj k životopisu aj MOTIVAČNÝ LIST.
Na osobné stretnutie pozveme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky . Vybraných kandidátov budeme pozývať na stretnutie telefonicky alebo mailom.
Ostatným uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.
Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

biotechnológia, potravinárstvo, chémia

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
SAP - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

- VŠ vzdelanie potravinárskeho / chemického zamerania
- skúsenosť s vedením ľudí
- stanovovanie priorít, delegovanie úloh na členov tímu
- rýchla adaptácia na zmeny situácií
- znalosť HACCP a normy IFS

Sme Kofola.

Kofola ČeskoSlovensko vyrába nealkoholické nápoje so starostlivosťou a láskou, a to hneď v deviatich závodoch na piatich trhoch strednej a východnej Európy. Do našej rodiny patrí viac ako 1 800 Kofolákov, ktorí nám pomáhajú meniť svet k lepšiemu, žiť zdravo a stále hľadať nové cesty.

Sme pyšní na to, že vyrábame Kofolu, tradičný československý kolový nápoj s originálnou receptúrou. Pod krídla Kofoly ČeskoSlovensko patrí tiež pramenitá voda Rajec, sirupy Jupí a detské nápoje Jupík, hroznová Vinea, čerstvé ovocné a zeleninové šťavy UGO, energetický nápoj Semtex a ďalšie tradičné československé značky, ktoré nájdete tu. Adriatický región zásobujeme slovinskou minerálnou vodou Radenska a chorvátskou minerálnou vodou Studenac. V roku 2017 spoločnosť kúpila poľského výrobcu ovocných a bylinných produktov Premium Rosa. Medzi naše posledné akvizície patrí aj spoločnosť LEROS, tradičný český výrobca zmesí z liečivých rastlín a slovenská minerálna voda Kláštorná.

Pod licenciou vyrábame a distribuujeme RC Colu a Oranginu. Máme radosť, že sme výhradným distribútorom značiek Evian, Badoit a Rauch pre Česko a Slovensko a tiež oficiálnym distribútorom liečivej vody Vincentka.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3896649  Dátum zverejnenia: 23.3.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 400 EUR/mesiac