Asistent/ka obchodného oddelenia

Kofola a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
01.08.2018
od 750€ brutto v závislosti od seniority + variabilná zložka mzdy

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáš príležitosť, kde naplno využiješ svoje komunikačné zručnosti a príjemné vystupovnanie, vynikajúci timemanagment, schopnosť vniesť do priestoru pozitívnu náladu a uplatníš zmysel pre detail a dobre odvedenú administratívnu prácu?
Nebojíš sa organizačne a administratívne zastrešiť celý office a tiež upratať zo stola (nielen zo svojho)?
MS Excel je Tvoj dôverný kamarát a štatistiky spravíš ľavou zadnou?
So SAPom (na vytváranie objednávok, spracovanie zmlúv a faktúr) sa rád/rada zoznámiš a ochota byť vždy nápomocný/á je Tvojou prirodzenou vlastnosťou?
Vieš sa vynájsť v každej situácii a práca pod stresom Ti nerobí problém?
Ak áno, si pripravený/á odštartovať svoju kariéru ako pravá ruka obchodného tímu Key Account Managerov! Budeš jeho neodmysliteľnou súčasťou.

Pracovná ponuka je na TPP na zástup počas materskej a rodičovskej dovolenky.

Čo Ti za to dáme?
- ručíme za skvelý kolektív a pracovné prostredie,
- pomôžeme Ti neustále rásť a vzdelávať sa ,
- prepracovaný systém benefitov - finančná odmena pri významných životných udalostiach a jubileách osobných i pracovných, darovanie krvi, naše výrobky na doma i do práce, účasť na spoločenských akciách a mnoho iných...
- určite Ti poskytneme moderné pracovné prostriedky potrebné pre komfortný výkon práce,
- flexibilný pracovný čas.

V prípade, že Ťa táto pozícia zaujala, pošli nám svoj ŽIVOTOPIS a MOTIVAČNÝ LIST (prečo si myslíš, že si to práve Ty).
Výberové konanie bude prebiehať v Bratislave.
Vybraných záujemcov o prácu budeme kontaktovať telefonicky. Ostatným ďakujeme za prejavený záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Pokročilý
Microsoft Excel - Expert
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
SAP - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Čo očakávame od "Kofoláka?"
* že "Keď ju miluješ, nie je čo riešiť"
* že nám ukážeš, čo je v Tebe
* že nás prekvapíš svojou znalosťou práce v MS Office - Word, Excel, Powerpoint
* že prevezmeš zodpovednosť pre prácu s pokladňou na office a finančnou hotovosťou
* že budeš naklonený/á občasnému vycestovaniu v rámci SR/ČR

Sme Kofola.

Kofola ČeskoSlovensko vyrába nealkoholické nápoje so starostlivosťou a láskou, a to hneď v deviatich závodoch na piatich trhoch strednej a východnej Európy. Do našej rodiny patrí viac ako 1 800 Kofolákov, ktorí nám pomáhajú meniť svet k lepšiemu, žiť zdravo a stále hľadať nové cesty.

Sme pyšní na to, že vyrábame Kofolu, tradičný československý kolový nápoj s originálnou receptúrou. Pod krídla Kofoly ČeskoSlovensko patrí tiež pramenitá voda Rajec, sirupy Jupí a detské nápoje Jupík, hroznová Vinea, čerstvé ovocné a zeleninové šťavy UGO, energetický nápoj Semtex a ďalšie tradičné československé značky, ktoré nájdete tu. Adriatický región zásobujeme slovinskou minerálnou vodou Radenska a chorvátskou minerálnou vodou Studenac. V roku 2017 spoločnosť kúpila poľského výrobcu ovocných a bylinných produktov Premium Rosa. Medzi naše posledné akvizície patrí aj spoločnosť LEROS, tradičný český výrobca zmesí z liečivých rastlín a slovenská minerálna voda Kláštorná.

Pod licenciou vyrábame a distribuujeme RC Colu a Oranginu. Máme radosť, že sme výhradným distribútorom značiek Evian, Badoit a Rauch pre Česko a Slovensko a tiež oficiálnym distribútorom liečivej vody Vincentka.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 3374177  Dátum zverejnenia: 9.7.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 750€ brutto v závislosti od seniority + variabilná zložka mzdy