Obchodný zástupca Retail Rožňava

Kofola a.s.

Rožňava, Revúca, Tornaľa, Moldava, okres Revúca, okres Rožňava
Termín nástupu
01.01.2017
Mzdové podmienky (brutto)
motivujúce finančné ohodnotenie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chcete byť súčasťou jednotky na trhu? Máte obchodného ducha a viete sa presadiť? Máte radi dynamiku, zmenu a radi sa nadchnete pre nové veci? Ak áno, chceme práve Vás...

Byť súčasťou jednotky na trhu má svoje výhody, na druhej strane znamená aj tieto povinnosti:
* zabezpečenie a neustále zvyšovanie predaja a vytváranie objednávok vo zverenom regióne u pridelených zákazníkov, pravidelná návšteva zákazníkov,
* reporting, znamenávanie aktivít o predaji a o zákazníkovi do IS,
* oslovovanie a získavanie nových zákazníkov
* marketingové aktivity, efektívne umiestňovanie POP a POS materiálov, kontrola ich využitia, merchandising
* kontrola a starostlivosť o pohľadávky,
* administratívne úkony spojené s prácou obchodného zástupcu.

Budete súčasťou super tímu, ktorý na výsledku pracuje spoločne a vzájomne sa podporuje, no súčasne si za svoje výsledky budete zodpovedať sám.

Obchodný zástupca na uvedenej pozícii sa bude venovať zákazníkom v RETAIL SEGMENTE (maloobchody, veľkoobchody, supermarkety a pod.)
* výkon práce je spojený s každodenným cestovaním v rámci regiónu: Rožňava, Revúca, Tornaľa, Moldava a okolie

Pokiaľ chcete pracovať v spoločnosti, kde dostanete priestor na vytváranie nových hodnôt a hľadanie neobvyklých riešení, kde panuje priateľská a otvorená atmosféra, kde nadriadení chcú počuť Vaše názory a podporia Vás v uplatnení Vášho talentu, potom je pre Vás Kofola tou správnou voľbou

* práca v československej, dynamickej a úspešnej spoločnosti so zameraním na kvalitu a ľudskosť, ktorá je jednotkou na trhu nealko nápojov,
* práca s kvalitnými a preferovanými produktmi na nápojovom trhu,
* moderné pracovné prostriedky potrebné k výkonu práce: automobil, telefón, tablet,
* zanietený a podporujúci pracovný kolektív,
* výhody plynúce zo sociálneho fondu a systému benefitov,
* vzdelávanie - rozvojové aktivity zamerané na obchod a osobnosť, podporujeme šikovných a talentovaných ľudí, ktorí majú záujem o svoj rast,
* účasť na teambuildingových a iných voľnočasových aktivitách.

Za správne odvedenú prácu ponúkame motivujúce finančné ohodnotenie (variabilnú zložku si ovplyvňujete sami svojimi výsledkami), profesný rast, zázemie a istotu veľkej spoločnosti.

* V prípade záujmu o uvedenú pozíciu a spĺňania požiadaviek, vyplňte, prosím online formulár uchádzačov o prácu, ktorý sa Vám zobrazí po kliknutí na kolónku "Reagovať na ponuku". Životopisy mailom nebudú zaradené do výberového konania.
* Na výberové stretnutie pozveme iba uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky a poslali svoj životopis a motivačný list podľa definovaných podmienok. Vybraných kandidátov budeme pozývať na stretnutie telefonicky. Ostatným uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem.

Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Čo očakávame od správneho obchodného zástupcu my?
* musíte byť srdcom kofolák,
* byť orientovaný na požiadavky zákazníka, no na druhej strane schopný hájiť záujmy spoločnosti a mať záujem sa presadiť,
* musíte mať preukázateľné predchádzajúce skúsenosti na pozícii obchodný zástupca minimálne 2 roky, v retail segmente výhodou a mať znalosť obchodných procesov,
* príjemné vystupovanie v telefonickom i osobnom kontakte,
* argumentačné schopnosti,
* mať zodpovedný a aktívny prístup k riešeniu krízových situácií a schopnosť vynájsť sa vo všetkých situáciách a nedať sa pohltiť stresom bežných dní,
* rozvinuté komunikačné zručnosti a prezentačné schopnosti,
* byť orientovaný na výsledok.

* Bydlisko uchádzača by ideálne malo byť v Rožňave, Revúcej, Tornali, Moldave a blízkom okolí.

Pokiaľ ste sa v tomto popise našli a veríte si, pošlite svoj životopis. Chceme Vás do tímu!

Sme Kofola.

Kofola ČeskoSlovensko vyrába nealkoholické nápoje so starostlivosťou a láskou, a to hneď v deviatich závodoch na piatich trhoch strednej a východnej Európy. Do našej rodiny patrí viac ako 1 800 Kofolákov, ktorí nám pomáhajú meniť svet k lepšiemu, žiť zdravo a stále hľadať nové cesty.

Sme pyšní na to, že vyrábame Kofolu, tradičný československý kolový nápoj s originálnou receptúrou. Pod krídla Kofoly ČeskoSlovensko patrí tiež pramenitá voda Rajec, sirupy Jupí a detské nápoje Jupík, hroznová Vinea, čerstvé ovocné a zeleninové šťavy UGO, energetický nápoj Semtex a ďalšie tradičné československé značky, ktoré nájdete tu. Adriatický región zásobujeme slovinskou minerálnou vodou Radenska a chorvátskou minerálnou vodou Studenac. V roku 2017 spoločnosť kúpila poľského výrobcu ovocných a bylinných produktov Premium Rosa. Medzi naše posledné akvizície patrí aj spoločnosť LEROS, tradičný český výrobca zmesí z liečivých rastlín a slovenská minerálna voda Kláštorná.

Pod licenciou vyrábame a distribuujeme RC Colu a Oranginu. Máme radosť, že sme výhradným distribútorom značiek Evian, Badoit a Rauch pre Česko a Slovensko a tiež oficiálnym distribútorom liečivej vody Vincentka.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 2804566  Dátum zverejnenia: 9.11.2016  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: motivujúce finančné ohodnotenie