Stavebno - obchodný technik

KOELNER Slovakia, s.r.o.

Bratislavský kraj, Trenčiansky kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
dohodou
1 200 - 3 000 EUR/mesiacmožné ďalšie finančné ohodnotenie (podľa skúseností uchádzača)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- aktívna komunikácia s investormi v regióne
- prehľad investícii v pridelenom regióne
- jednanie s projektantmi
- analýza trhu
- tvorba cenových ponúk
- príprava návrhov technickej dokumentácie
- tvorba a spracovanie technických dokumentov
- účasť na obchodných stretnutiach ohľadom realizácie stavebného projektu

Ponúkame:
- zaujímavú prácu v stabilnej spoločnosti
- motivačné platové podmienky
- firemný telefón, notebook
- firemné auto aj na súkromné účely
- účasť na zaujímavých medzinárodných projektoch
- bezplatné produktové školenia
- možnosť profesionálneho rastu

V prípade, že Vás naša ponuka práce zaujala, kontaktujte nás prosím s Vaším životopisom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- zodpovednosť
- samostatnosť a flexibilita
- technické myslenie
- efektivita pri organizovaní práce

Spoločnosť KOELNER Slovakia s.r.o. je súčasťou medzinárodnej skupiny Rawlplug, ktorá je na trhu 100 rokov od svojho založenia. Je jedným z vedúcich producentov stavebného materiálu v Európe a vo svete, pôsobí v 13 krajinách a na 4 kontinentoch a zamestnáva vyše 1900 zamestnancov.

Značka Rawlplug je svetovým lídrom a špecialistom vo výrobe mechanických a chemických kotiev, kotvenia fasádnych izolácií a stavebného náradia a príslušenstva. Ponúka okolo 3000 druhov tovaru.

Monitorujeme a presadzujeme zmeny na trhu, aby sme mohli zlepšiť a ďalej posunúť našu produktovú radu a uspokojiť požiadavky zákazníkov na neustále sa meniacom trhu. Popri výrobe s vysokou kvalitou a prvotriednou starostlivosťou o zákazníkov sa venujeme podpore vo všetkých oblastiach nášho podnikania, vrátanie technickej podpory a poradenstva.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3114919  Dátum zverejnenia: 27.11.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac