Systémový inžinier

Sliačska 2, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
1.6.2024
1 500 - 2 800 EUR/mesiacMzda pozostáva z 3 zložiek: 1. základná 2. kvartálne prémie - % zo mzdy 3. individuálne odmeny/prémie. Zložky 2 a 3 majú výrazný potenciál rastu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

We SEEK: a team member to cover the following job duties:
  • configure/test/troubleshoot CLI/GUI enabled networking devices (LAN switches, WLAN controllers, WLAN access points, other)
  • perform LAN/WLAN designing, installing, and troubleshooting
  • configure/test/troubleshoot barcode/RFID -enabled, Android mobile devices and their Management Systems (Windows-based server types)
  • configure/test/troubleshoot barcode handheld readers
  • configure/test/troubleshoot RFID readers and other Auto-ID data capture devices
  • take part in implementing the technology innovations to the company's solution portfolio
  • job includes pre- and post-sales technical support to other team members and customers as well (initially L1, later L2)
  • ability to integrate different components into working complex systems
  • perform periodical evaluation of new technologies, internal tests, and pilots in order to strengthen company offering portfolio
  • participate in periodical trainings aimed to develop both technical and personal professional skills and later also provide secondary trainings to colleagues
More info:

We OFFER: Work within a young well-balanced team in the IT-oriented, family-type company, strong possibilities to grow both professionally and in earnings.

Informácie o výberovom konaní

CV in both english and slovak/czech language.
Motivation letter, gives better chances, if available.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informatika, Informačné a komunikačné technológie, Počítačové siete, Informačné a riadiace systémy, Automatizácia, Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • CCNA or other equivalent networking knowledge is a MUST
  • English is a MUST (Professional working proficiency level preferred)
  • Slovak language is also mandatory (Czech when understanding Slovak is also OK)
  • Windows Server & Database (SQL) systems knowledge an advantage
  • IT/Communications university education preferred (we also encourage finishing graduates to join us)
  • Basic programming skills not required although an advantage
  • Strong problem-solving skills, ability to work independently and goal-oriented
  • Good communication skills (towards suppliers, customers, team-members)

KODYS Slovensko je jedna z najvýznamnejších spoločností na trhu IT riešení v oblasti automatickej identifikácie a spracovania dát pôsobiaca na Slovensku už viac ako 25 rokov. Poskytujeme riešenia pre mobilitu podnikových dát, automatickú identifikáciu (čiarové kódy, RFID, Voice), mobilné riešenia pre logistiku, distribúciu a i., WLAN & LAN siete, tlačiarne čiarových kódov a plastových kariet. Tieto riešenia naším zákazníkom prinášajú výraznú úsporu nákladov a zvyšovanie efektivity, vďaka čomu sú stále žiadané a dopyt po našich riešeniach neustále rastie. Našimi partnermi sú špičkoví výrobcovia AutoID technológií ZEBRA, HONEYWELL, DATALOGIC ako aj sieťových technológií Extreme Networks, CISCO a MDM systémov (Wavelink, SOTI) a iní. Okrem tradičných technológií prinášame na trh stále nové riešenia, vďaka čomu sa naši zamestnanci môžu neustále vzdelávať a zdokonaľujú svoje znalosti vo svojom obore.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Našim cieľom je mať u nás šťastných a nadšených ľudí.

ID: 4821239  Dátum zverejnenia: 2.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac