T-SQL a Low-code programátor

Miesto práce
Práca z domu
Termín nástupu
Ihneď
1 800 - 3 200 EUR/mesiaczákladná mzda je závislá od skúseností a schopností kandidáta - bonusové odmeny podľa úspešnosti projektov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu nového kolegu na pozíciu programátora procesov pre skladový systém Körber K.Motion Warehouse Advantage. Procesy sa modelujú/programujú ako kombinácia T-SQL kódu v MSSQL databáze a Low-code programovania v proprietárnych nástrojoch vendora.
WMS systém Warehouse Advantage nasadzujeme do skladov našich najvýznamnejších zákazníkov z rôznych odvetví.

Tvojou úlohou bude:
  • na základe business analýzy, ktorú dodá kolega analytik, samostatne navrhnúť technické riešenie
  • vytvoriť alebo upraviť proces v systéme podľa návrhu
  • otestovať vymodelovaný proces pred nasadením k zákazníkovi
  • zdokumentovať úpravy
  • odprezentovať hotové riešenie projektovému tímu
  • optimalizovať existujúce procesy a performance MSSQL databázy

Očakávame, že ovládaš T-SQL a MSSQL server na pokročilej úrovni, dokážeš čítať procesné diagramy a okrem práce s dátami budeš tvoriť aj samotné procesy, a to v nástrojoch, na ktoré sa zaškolíš. Ak si tvoril funkcie a procedúry v T-SQL a chápeš logiku kódu, nebude to pre teba problém. Precíznosť pri práci je nevyhnutnosťou, rovnako ako dôsledné dodržiavanie zadania. Akiste však oceníme aj vlastné myšlienky a vylepšenia.

  • zázemie serióznej a úspešnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou a neustálym rastom, leader na trhu vo svojom odvetví
  • sme stabilná spoločnosť, ale nie korporát
  • individuálny prístup k zamestnancom
  • flexibilný pracovný čas
  • možnosť práce z domu aj z kancelárie
  • dlhodobá spolupráca v pohodovom kolektíve

Zašlite nám prosím motivačný list a životopis na nižšie uvedený kontakt.
Všetkým uchádzačom vopred ďakujeme za záujem, vybraných kandidátov individuálne oslovíme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Transact-SQL (T-SQL) - Pokročilý
Objektové programovanie - Základy

Prax na pozícii/v oblasti

5

Počet rokov praxe

5

Od budúceho kolegu očakávame:
  • odbornú zdatnosť, vedomosti a praktické skúsenosti s MSSQL databázami
  • veľkú mieru samostatnosti pri tvorení riešenia a programovaní
  • precíznosť pri práci
  • výhodou je znalosť princípov procedurálneho programovania i objektového programovania
  • bonusom je aj znalosť skladových procesov
  • nevyhnutnosťou je znalosť anglického jazyka

KODYS Slovensko je jedna z najvýznamnejších spoločností na trhu IT riešení v oblasti automatickej identifikácie a spracovania dát pôsobiaca na Slovensku už viac ako 25 rokov. Poskytujeme riešenia pre mobilitu podnikových dát, automatickú identifikáciu (čiarové kódy, RFID, Voice), mobilné riešenia pre logistiku, distribúciu a i., WLAN&LAN siete, tlačiarne čiarových kódov a plastových kariet. Tieto riešenia naším zákazníkom prinášajú výraznú úsporu nákladov a zvyšovanie efektivity, vďaka čomu sú stále žiadané a dopyt po našich riešeniach neustále rastie. Našimi partnermi sú špičkoví výrobcovia AutoID technológií ZEBRA, HONEYWELL, DATALOGIC ako aj sieťových technológií Extreme Networks, CISCO a MDM systémov (Wavelink, SOTI) a iní. Okrem tradičných technológií prinášame na trh stále nové riešenia, vďaka čomu sa naši zamestnanci môžu neustále vzdelávať a zdokonaľujú svoje znalosti vo svojom obore.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Našim cieľom je mať u nás šťastných a nadšených ľudí.

ID: 4569981  Dátum zverejnenia: 25.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac