Konzultant WMS systémov

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 600 EUR/mesiacindividuálny základ + prémie udeľované podľa výsledkov spoločnosti + individuálne prémie podľa realizovaných projektov

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho rastúceho WMS tímu hľadáme kolegu alebo kolegyňu na pozíciu konzultanta, ktorému/ktorej ponúkame možnosť budovať pre zákazníkov na Slovensku komplexné systémy pre riadenie skladu s využitím produktov od popredných svetových výrobcov - Körber, Zebra, Extreme Networks.

Konzultant prechádza celým životným cyklom systému u zákazníka. Medzi kompetencie a zodpovednosť konzultanta patria:
  • predpredajná podpora systému - živé ukážky potenciálnym zákazníkom, hrubý návrh riešenia a príprava podkladov do ponuky. Konzultant nepredáva, ale je neoddeliteľnou odbornou súčasťou predajného tímu
  • analytická fáza implementácie - analýza procesov on-site u zákazníka, návrh riešenia s využitím systémov v našom portfóliu
  • realizačná fáza implementácie - inštalácia systému na servery zákazníka, komplexná konfigurácia systému a všetkých súčastí, integrácia s ERP systémami
  • go-live fáza - školenia používateľov, on-site podpora pri spustení, dohľad nad správnym fungovaním
  • popredajná podpora - pokračujúca starostlivosť o funkčný systém u zákazníka, podpora používateľov, realizácia požiadaviek a neustále zlepšovanie procesov a celého systému

Práca u nás zahŕňa okrem iného aj tieto výhody:
  • zázemie stabilnej spoločnosti (nie sme korporácia)
  • rôznorodá, kreatívna pracovná náplň
  • perspektívna budúcnosť v poprednej spoločnosti vo svojom obore
  • príjemné pracovné prostredie v zabehnutej, slušnej spoločnosti s dobrým kolektívom
  • dlhodobá spolupráca na plný úväzok

V prípade záujmu nám prosím pošlite motivačný list a životopis na nižšie uvedený kontakt.

Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor, nepozvaným kandidátom vopred ďakujeme za záujem.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Informačné technológie, Logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft SQL Server - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Administrácia Windows serverov - Pokročilý
C# - Základy
Microsoft SQL Server Reporting Services - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Očakávame veľkú samostatnosť a vlastnú aktivitu. Spolu s kolegami z WMS tímu, ale aj ďalších oddelení, budeš budovať komplexné skladové riešenia. Našim spoločným cieľom je pomôcť zákazníkovi, zlepšiť jeho procesy a umožniť mu rásť. To dosiahneme iba vtedy, ak sami máme chuť na sebe pracovať a nikdy sa nezastaviť.

Očakávame, že máš silné analytické a pozorovacie schopnosti, pretože aj keď sú všetky sklady rovnaké, každý je iný. Pre každého treba vymyslieť riešenie na mieru a priniesť optimálny návrh procesov. To si vyžaduje schopnosť vidieť súvislosti a hľadať aj nové riešenia. Výborná komunikácia musí byť u konzultanta samozrejmosť a schopnosť podať rovnakú informáciu v správnom jazyku majiteľovi aj skladníkovi je nevyhnutná.

Keď hovoríme o jazyku, angličtina je potrebná, pretože celý systém WMS ako aj všetky dostupné materiály či support výrobcu je v angličtine.

Z technických predpokladov je nevyhnutná pokročilá znalosť práce s SQL databázami. Veľkou výhodou je znalosť SSRS, aj základná znalosť C# jazyka a programovacích algoritmov.

Skúsenosť s implementáciou informačných systémov je dôležitá, ale využiješ aj admin skúsenosti či znalosť skladových procesov. Táto pozícia si vyžaduje technické IT zručnosti aj analyticko procesné uvažovanie. Systém budeš spúšťať na Windows serveroch, takže orientácia v tejto oblasti ti určite pomôže.

KODYS Slovensko je jedna z najvýznamnejších spoločností na trhu IT riešení v oblasti automatickej identifikácie a spracovania dát pôsobiaca na Slovensku už viac ako 25 rokov. Poskytujeme riešenia pre mobilitu podnikových dát, automatickú identifikáciu (čiarové kódy, RFID, Voice), mobilné riešenia pre logistiku, distribúciu a i., WLAN&LAN siete, tlačiarne čiarových kódov a plastových kariet. Tieto riešenia naším zákazníkom prinášajú výraznú úsporu nákladov a zvyšovanie efektivity, vďaka čomu sú stále žiadané a dopyt po našich riešeniach neustále rastie. Našimi partnermi sú špičkoví výrobcovia AutoID technológií ZEBRA, HONEYWELL, DATALOGIC ako aj sieťových technológií Extreme Networks, CISCO a MDM systémov (Wavelink, SOTI) a iní. Okrem tradičných technológií prinášame na trh stále nové riešenia, vďaka čomu sa naši zamestnanci môžu neustále vzdelávať a zdokonaľujú svoje znalosti vo svojom obore.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Kontakt

Našim cieľom je mať u nás šťastných a nadšených ľudí.

ID: 3483866  Dátum zverejnenia: 21.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 600 EUR/mesiac