Obchodný manager pre IT

KODYS SLOVENSKO, s r.o.

Miesto práce
Sliačska 2, Bratislava, Bratislavský kraj
Termín nástupu
ihneď
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- predaj systémov, predaj hardvérových zariadení a softvérového vybavenia
- samostatné vedenie obchodných činností
- pravidelná osobná, telefonická a elektronická komunikácia a starostlivosť o existujúcich zákazníkov a akvizícia nových zákazníkov
- poskytovanie poradenstva pri výbere vhodného riešenia v závislosti od definovaných požiadaviek a potrieb zákazníkov
- predkladanie cenových ponúk, tvorba cenových kalkulácií projektov, dohadovanie konečnej podoby zmluvných podmienok

- motivačné finančné ohodnotenie, mobilný telefón, notebook,
- zázemie serióznej a úspešnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou, leader na trhu vo svojom odvetví
- individuálny prístup k zamestnancom,
- práca v mladom kolektíve
- neustály odborný, profesionálny rozvoj v oblasti informačných technológií

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, elektrotechnické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Outlook - pokročilý
Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikatívnosť
- príjemné vystupovanie
- schopnosť nadväzovať nové kontakty
- samostatnosť pri riešení úloh
- zodpovednosť
- schopnosť vzdelávať sa v oblasti IT

KODYS Slovensko je jedna z najvýznamnejších spoločností na trhu IT riešení v oblasti automatickej identifikácie a spracovania dát pôsobiaca na Slovensku už vyše 20 rokov. Poskytujeme riešenia pre mobilitu podnikových dát, automatickú identifikáciu (čiarové kódy, RFID, Voice), mobilné riešenia pre logistiku, distribúciu a i., WLAN&LAN siete, tlačiarne čiarových kódov a plastových kariet. Našimi partnermi sú špičkoví výrobcovia AutoID technológií ZEBRA, HONEYWELL, DATALOGIC ako aj sieťových technológií Extremnetworks (predtým MOTOROLA/SYMBOL), CISCO a MDM systémov (Wavelink, SOTI) a iní.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Sliačska 2
831 02 Bratislava
ID: 2970934   Dátum zverejnenia: 10.11.2017