Junior konzultant informačných systémov

KODYS SLOVENSKO, s r.o.

Miesto práce
Bratislava III, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
800 EUR/mesiacZákladná mzda je doplnená o pravidelné odmeny vypočítané na základe spoločných aj individuálnych úspechov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do tímu kolegu/kolegyňu, ktorý(á) sa bude spolupodieľať na implementácii a podpore našich softvérových systémov založených na AutoID technológiách, najmä v oblasti evidencie majetku a skladových systémov.

Medzi hlavné úlohy konzultanta patrí:

• Spolupráca pri návrhu systému, pochopenie zákazníckych potrieb a hľadanie riešenia spolu s tímom
• Implementácia systémov a ich aktualizácie u zákazníka
• Poskytovanie podpory a odborného poradenstva zákazníkom
• Udržovanie dobrých vzťahov so zákazníkmi

Ľudom, ktorí majú chuť na sebe pracovať, ponúkame príležitosť na vzdelávanie a rast, nové výzvy na získavanie odborných zručností, možnosť preukázať svoje kvality, flexibilný pracovný čas a v neposlednom rade prácu v pohodovom kolektíve v stabilnej spoločnosti.

V prípade záujmu zašlite prosím Váš motivačný list a životopis na uvedený kontakt.
Vybraných uchádzačov pozveme na osobný pohovor, neosloveným záujemcom ďakujeme za záujem.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.1.2020 (ostáva ešte 11 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - základy
SQL - základy
Administrácia Windows serverov - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Očakávame, že náš budúci kolega má záujem o informačné technológie nie iba na úrovni používateľa, chce spolupracovať na vývoji a implementácii softvérových systémov, ale hlavne bude mať chuť pracovať na sebe, neustále sa vzdelávať a posúvať sa dopredu.
Samostatnosť a zodpovednosť za plnenie úloh je nutnosťou, no práca ťa musí hlavne baviť. Hľadáme flexibilného a komunikatívneho kolegu s pozitívnym myslením. Priame skúsenosti nie sú podmienkou, veľa ťa dokážeme naučiť, no ochota pracovať je nevyhnutná.
Pozícia je vhodná aj pre absolventov alebo študentov vyšších ročníkov VŠ.

KODYS Slovensko je jedna z najvýznamnejších spoločností na trhu IT riešení v oblasti automatickej identifikácie a spracovania dát pôsobiaca na Slovensku už takmer 25 rokov. Poskytujeme riešenia pre mobilitu podnikových dát, automatickú identifikáciu (čiarové kódy, RFID, Voice), mobilné riešenia pre logistiku, distribúciu a i., WLAN&LAN siete, tlačiarne čiarových kódov a plastových kariet. Našimi partnermi sú špičkoví výrobcovia AutoID technológií ZEBRA, HONEYWELL, DATALOGIC ako aj sieťových technológií Extremnetworks, CISCO a MDM systémov (Wavelink, SOTI) a iní.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Sliačska 2
831 02 Bratislava

Kontakt

ID: 1684241  Dátum zverejnenia: 14.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 800 EUR/mesiac