Developer/Poistný matematik - 100% remote

Koderia (by Objectify, s.r.o.)

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
4 800 - 8 000 EUR/mesiacna živnosť alebo s.r.o. - záleží od skúseností kandidáta. Možnosť pracovať aj na TPP.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho partnera, ktorý sa špecializuje na vývoj inteligentných softvérových riešení pre poisťovne, banky a spoločnosti poskytujúce finančné produkty, hľadáme Developera/Poisťovného matematika. Máte šancu sa stať súčasťou dlhodobých a stabilných projektov s medzinárodným dosahom.

Popis pozície:
- Návrh a vývoj matematického jadra systému v oblasti životného poistenia v Java
- Modelovanie poistných produktov v internom systéme.
- Zodpovednosť za matematické testy
- Optimalizácia kódu
- Analýza príčini problémov a ich riešenie
- Aktualizácia prostupov a prcesov s kolegami
- Nemecký jazyk – stredne pokročilý (B2), anglický jazyk výhodou

Používané technológie:
- Java 8, Java 11, Spring, Maven, Jenkins
- SonarQube
- OS Windows, Eclipse, GIT (Bitbucket)
- Jira, Confluence, Office 365, Teams Collaboration

- Stabilná firma s dlhoročnou históriu
- Možnosť Full Remote práce
- Dlhodobé medzinárodné projekty
- Príjemná pracovná atmosféra s profesionálnym a priateľským tímom kolegov
- Vzdelávanie
- Fitness, office parking, masáže na pracovisku, jazykové kurzy

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Spoločnosť špecializujúca sa na vývoj softvéru na mieru podľa požiadaviek zákazníka. Naše produkty sa uplatnujú najmä v oblasti telekomunikácií, bankovníctve a medicíne.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4714692  Dátum zverejnenia: 29.11.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 4 800 EUR/mesiac