Test Manager - 100% Remote

Koderia (by Objectify, s.r.o.)

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
3 600 - 5 600 EUR/mesiacna živnosť alebo s.r.o. - záleží od skúseností kandidáta. Možnosť pracovať aj na TPP.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Poďte s nami zlepšiť fungovanie štátu. Máme pre Vás nový projekt v oblasti verejného IT, na ktorý hľadáme kandidáta na pozíciu Test Lead s možnosťou pracovať 100% Remote.

Náplň práce:
- Definovanie testovacej stratégie
- Organizácia prác testovania, koordinácia testovacieho tímu
- Riadenie a príprava projektového plánu celého cyklu testovacích aktivít v súlade s plánom projektu
- Príprava a návrh testovacej metodiky a testovanie vyvíjaných aplikácií.
- Riadenie vytvárania testovacích scenárov
- Definícia predpokladov pre výkon testov (dáta, prostredie, nástroje, súčinnosť)
- Kontrola a reporting plnenia plánu testov
- Kontrola výsledkov testov a prípadný návrh zmien
- Komunikácia s ostatnými vedúcimi tímov (zameranými na analýzu, návrh, architektúru, implementáciu, podporu prevádzky)
- Kontrola kvality procesu testovania a návrhy vylepšení

Požiadavky:
- Skúsenosti s vedením a koordináciou testovacieho tímu
- Znalosť UML - pokročilý
- Znalosť SQL - základy
- Anglický jazyk - B1

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Spoločnosť Objectify sa špecializuje už 10 rokov na vývoj softvéru na mieru podľa požiadaviek zákazníka. Naše produkty sa uplatňujú najmä v oblasti telekomunikácií, bankovníctve a medicíne.
Koderia by Objectify je špecializovaný portál pre IT špecialistov, kde si všetci programátori či programátorky, nadšenci IT, študenti a študentky technických predmetov ale aj ľudia, ktorým je blízky svet IT nájdu to svoje. Najnovšie pracovné ponuky, príspevky zo svetových portálov, IT podujatia ale aj nástroje a pomôcky pre začínajúcich IT freelancerov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4532780  Dátum zverejnenia: 6.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 3 600 EUR/mesiac