Java Developer - 100% Remote

Koderia (by Objectify, s.r.o.)

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
3 200 - 3 600 EUR/mesiacMožnosť práce na kontrakt 4800-6000€/mesiac na kontrakt

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis pracovnej ponuky:

Pre partnera pôsobiaceho v oblasti poisťovníctva hľadáme Java Developera, ktorý bude pracovať na vývoji interných riešení, ktoré sú nasadené po celom svete. Pracuje sa v malom tíme v zložení dvoch, prípadne troch vývojárov.

Požiadavky:

- Skúsenosti s vývojom v Jave aspoň na úrovni Medior
- Výhodou skúsenosti s relačnými databázami
- Komunikačná úroveň v Anglickom alebo Nemeckom jazyku

Používané technológie:

- Java 8 - postupný refaktoring na Javu 17
- Backend: Spring, Hibernate, Servlet API, Quartz, jXLS
- Relačné databázy: PostgreSQL (produkcia, test, vývoj)
- Aplikačný server: GlassFish (produkcia), Apache Tomcat (test)
- Frontend (GUI): Java Swing
- Client-Server architektúra

Benefity:

- Stabilná firma s dlhoročnou históriu
- Možnosť Full Remote práce
- Dlhodobé medzinárodné projekty
- Stabilné dlhodobé plánovanie (nadčasy nie sú vyžadované)
- Vzdelávanie
- Fitness, office parking, masáže na pracovisku, jazykové kurzy
- Možnosť práce na kontrakt alebo TPP

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Spoločnosť Objectify sa špecializuje už 10 rokov na vývoj softvéru na mieru podľa požiadaviek zákazníka. Naše produkty sa uplatňujú najmä v oblasti telekomunikácií, bankovníctve a medicíne.
Koderia by Objectify je špecializovaný portál pre IT špecialistov, kde si všetci programátori či programátorky, nadšenci IT, študenti a študentky technických predmetov ale aj ľudia, ktorým je blízky svet IT nájdu to svoje. Najnovšie pracovné ponuky, príspevky zo svetových portálov, IT podujatia ale aj nástroje a pomôcky pre začínajúcich IT freelancerov.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4516353  Dátum zverejnenia: 8.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 3 200 EUR/mesiac