Líder chladiarenskej spoločnosti

KOCUR, s.r.o.

Miesto práce
Slovensko (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
1.1.2023
1 300 EUR/mesiacZákladná mzda od 1 300 € v závislosti od skúseností, znalostí. Bonusy a odmeny na základe vlastnej výkonnosti a výkonnosti celého tímu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Naša spoločnosť hľadá človeka:

Ktorý je zbehlý v oblasti chladenia a najmä klimatizačných zariadení.
Ktorý má skúsenosti s plánovaním, organizovaním, vedením tímu, kontrolou a rozhodovaním.
Ktorý disponuje s odbornými, interpersonálnymi a koncepčnými schopnosťami.
Ktorý má prirodzene príjemné a zároveň asertívne vystupovanie.
Ktorý sa chce vzdelávať a nebojí sa nových výziev.
Ktorý je časovo flexibilný a je aktívny vodič.

☀️Náplň práce, kompetencie, zodpovednosť za vedenie spoločnosti:

Riadenie tímu montážnikov, rozdeľovanie a plánovanie ich práce.
Komunikácia so zákazníkmi, riešenie ich požiadaviek a reklamácií - telefonicky, osobne, písomne.
Predaj tovaru a služieb spoločnosti.
Plánovanie a realizácia obhliadok objektov pred montážou.
Tvorba cenových ponúk.
Nábor nových pracovníkov v prípade potreby.
Motivovať, prípadne školiť zverený tím montážnikov, zodpovedať za ich výkon a rozvoj, či už profesný alebo osobnostný.
Vyhodnocovať a zodpovedať za ekonomické ukazovatele spoločnosti (plán obratov a plán výnosov)
Zodpovedať za vystavenie a správne ocenenie predávaného sortimentu.

sebarealizácia
možnosť následného vzdelávania
firemné auto
bonusy, odmeny podľa výkonu
zľavy na firemné produkty
firemný telefón

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Slovenský jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý
Skladové hospodárstvo - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Riaditeľ, manažér, vedúci pobočky. Klimatizácie, tepelné čerpadlá, chladiace technológie.

Počet rokov praxe

3

Prirodzená inteligencia
Vysokoškolské vzdelanie
Prax na podobnej pozícií
Komunikačné zručnosti
Strategické myslenie
Riadiace schopnosti
Anglický jazyk - výhoda
Vodičský preukaz skupiny B

Spoločnosť Kocur s.r.o. je špecialista na predaj, montáž a servis klimatizačných zariadení. Vďaka dlhoročným skúsenostiam vieme odborne poradiť pri výbere optimálneho riešenia pre každý priestor. V ponuke nájdete klimatizácie vhodné do bytov, domov, kancelárskych a obchodných priestorov. Optimálne vieme navrhnúť klimatizáciu pre priemyselné objekty a iné špeciálne prevádzky.
ID: 4470866  Dátum zverejnenia: 22.11.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac