Reagujte bez životopisu

Kreslič Konštruktér nábytku

Kocka s.r.o.

Miesto práce
Senec
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
1 200 EUR/mesiacnástupný plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tvorba výkresovej dokumentácie, technická príprava výroby, komunikácia so zákazníkmi, asistencia pri realizovaní projektov, cenotvorba

vyžadujeme technické a priestorové myslenie, zvládanie osobnej komunikácie, lojálnosť, zmysel pre povinnosť a zodpovednosť

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

drevárske, nábytkárske, stavebné

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Francúzsky jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Taliansky jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

A, B

SOLIDWORKS
SketchUp 2018
AutoCAD 2015 - pokročilý
Microsoft Excel, Word - pokročilý
Požadovaná prax v používani softvéru na tvorbu 3D vizualizácií a výrobnej výkresovej dokumentácie, technické a priestorové myslenie

Kocka, s.r.o. zabezpečuje prepravu pre spoločnosť KOCKA INDUSTRY s.r.o., ktorá sa zaoberá výrobou a dodávkami rôznych typov nábytku – od priestorov predajní, interiérov firiem, hotelov, reštaurácií až po bytový a kancelársky nábytok. Sídlo firmy je Récka cesta 302 , 903 01 Senec.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 3893506  Dátum zverejnenia: 23.10.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac