Reagujte bez životopisu

Asistent/- ka účtovného oddelenia// HR Manažér/- ka

Kobes Employment, s.r.o.

Miesto práce
Športová 23, Prievidza
Termín nástupu
Nástup je možný po dohode
1 000 EUR/mesiacMesačná mzda začína od 1000 Eur v HRUBOM + odmeny na konci roka za odvedenú prácu. Po zapracovaní je možné navýšenie.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- komunikácia so zákazníkmi a spolupracovníkmi
- mzdy a cestovné výkazy pre zamestnancov
- tvorba faktúr za jednotlivé projekty pre zákazníkov
- kalkulácie projektov
- príprava dokumentácie za každý mesiac pre účtovníčku
- kontrola prijatých faktúr (správnosť, výpočet podľa podkladov a pod.)
- práca s excelom a emailom

- prácu v stabilnej spoločnosti s dlhoročným pôsobením na trhu a skvelými výsledkami
- mladý a priateľský kolektív
- intenzívnu podporu od kolegov a dôkladné zaučenie
- možnosť osobného rozvoja a kariérny rast
- služobný telefón, notebook
- motivujúce finančné ohodnotenie
- odmeny na konci roka (13.plat)
- pružný pracovný čas
- teambuildingy, firemné akcie a iné

Do výberového procesu bude zaradená uchádzačka, ktorá spĺňa požadované kritériá a zašle životopis v slovenskom jazyku.
Oslovení budú len uchádzači, ktorí spĺňajú väčšiu časť uvedených podmienok.
Ďakujeme.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické, právnické, marketingové alebo vzdelanie v sociálnej práci je výhodou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
E-mail - Pokročilý
Microsoft Teams - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Koho hľadáme??
- vieš byť samostatná? (po zapracovaní)
- máš dobré nápady a vieš uľahčovať procesy?
- si ochotná riešiť problém, ak vznikne?
- vieš si bez problémov zorganizovať čas?
- si komunikatívna a máš príjemné vystupovanie?
- si ambiciózna a chceš finančne a kariérne rásť?

Ak odpovedáš na väčšinu áno, tak je táto ponuka ako stvorená pre teba!

Zaoberáme sa prípravou, zváraním a montážou nerezových a oceľových potrubných rozvodov a konštrukcií v strojárenskom priemysle. Pre svoje projekty hľadáme stále nových pracovníkov a rozširujeme našu oblasť pôsobnosti.

Kobes Employment, s.r.o. je na trhu ako spoločnosť s bohatými skúsenosťami v danom obore z množstva projektov vo svete. Realizovali sme projekty v Nemecku, Rakúsku, USA, Švajčiarsku, Kolumbii a pod.

Ďalej máme vlastnú zváračskú školu a výrobu, kde si našich zváračov vzdelávame a školíme.

Naša oblasť pôsobnosti je v rôznych priemyselných odvetviach:

- Strojársky priemysel
- Potravinársky priemysel
- Farmaceutický priemysel
- Pivovarníctvo
- Chemický priemysel

Viac sa dozviete na našich stránkach: www.kobes.sk

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 4180917  Dátum zverejnenia: 23.2.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 000 EUR/mesiac