Operátor skladu

KOAM s.r.o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
2,94 EUR/hod. +70,- Eur/mesiac dochádzkový bonus+prémiový bonus+príplatky za zmennosť /poobedný, nočný, sobota, nedeľa/ priemerná mesačná hodinová mzda je 4,20Eur závisí podľa počtu odpracovaných hodín

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Manipulačné práce - príjem a výdaj skladových položiek
Písomná evidencia stavu skladových položiek
Pravidelné inventarizačné kontroly
Obsluha VZV
Práca v nepretržitej prevádzke /Denná, Nočná, Voľno, Voľno/

- dochádzkový bonus 70 EUR/mesiac
- bonus za VZV 20 EUR/mesiac
- príjemné pracovné prostredie
- ohodnotenie podľa dosahovaných výsledkov
- firemná doprava z vybraných lokalít
- Vianočný večierok
- Vitamínové balíčky, Mikulášske balíčky pre deti zamestnancov
- príspevok na stravu a stravné lístky
- odmeny pri životných jubileách
- príspevok pri svadbe zamestnanca
- odmeny pre najlepších zamestnancov
- ročný bonus

Ak Vás zaujala ponuka pracovať v našej firme a spĺňate uvedené požiadavky, svoju žiadosť spolu so životopisom pošlite na uvedenú mailovú adresu alebo poštou. V žiadosti prosím uveďte Váš súhlas so spracovaním osobných údajov pre firemné účely.
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

16.8.2018 (ostáva ešte 26 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Počet rokov praxe

1

- preukaz na VZV /nie je podmienkou, v prípade potreby zabezpečíme školenie/
- ochota pracovať vo viaczmennej prevádzke
- zodpovednosť, spoľahlivosť
- tímová práca

Koam s.r.o. je stabilná medzinárodná spoločnosť založená v r. 2006 ako jeden z hlavných dodávateľov interiérových plastov pre KIA Motors Slovakia, Hyundai Mobis s perspektívou ďalších atraktívnych kontraktov. Spoločnosť aktívne pôsobí vo výrobnej sfére na Slovensku a v Poľsku.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Adresa spoločnosti

KOAM s.r.o.
Areál ZŤS č. 924, P.O.BOX 114
018 41 Dubnica nad Váhom

Kontakt

ID: 559042   Dátum zverejnenia: 12.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2,94 EUR/hod. +70,- Eur/mesiac dochádzkový bonus+prémiový bonus+príplatky za zmennosť /poobedný, nočný, sobota, nedeľa/ priemerná mesačná hodinová mzda je 4,20Eur závisí podľa počtu odpracovaných hodín